Czy to Twoja firma?

Usługi Elektryczne EL-DEK Henryk Krawczyk praca

Mosina
Usługi Elektryczne EL-DEK Henryk Krawczyk najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Mosina
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Usługi Elektryczne EL-DEK Henryk Krawczyk

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Usługi Elektryczne EL-DEK Henryk Krawczyk

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Spawacz TIG /Niemcy!!!

    Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG Wizytówka
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Wygasa
  • Elektromechanik

    PAULA Ingredients Sp. z o. o.
    • Parzew
    Dodana
  • Kontroler Jakości/Laborant

    Bergman Deutschland
    • Niemcy
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa Usługi Elektryczne EL-DEK Henryk Krawczyk

Adres rejestrowy

Praca Usługi Elektryczne EL-DEK Henryk Krawczyk - oferty archiwalne

  • Elektryk/ elektromonter w branży automatyki przemysłowej

    Usługi Elektryczne EL-DEK Henryk Krawczyk
    • Mosina
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Kompleksowa prefabrykacja szaf sterowniczych, montaż elektryczny maszyn do automatyzacji produkcji, montaż mechaniczny tras kablowych, układanie kabli w trasach kablowych, wykonywanie połączeń elektrycznych, udział w pracach rozruchowych w zakładach produkcyjnych. Praca głównie w Mosinie, sporadycznie wyjazdy do Poznania i okolice, możliwe delegacje w Polsce i za granicą.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, ŚWIADECTWO KWALIFIKACYJNE UPRAWNIAJĄCE DO ZAJMOWANIA SIĘ EKSPOATACJĄ URZĄDZEŃ,INSTALACJI I SIECI NA STANOWISKU EKSPOATACJI, czytanie schematów elektrycznych
      • Inne wymagania: podstawowa wiedza z zakresu elektrotechniki i automatyki, dyspozycyjność, rzetelność, staranność, umiejętność obsługi elektronarzędzi, gotowość do wyjazdów na montaże obiektowe,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Mosinie