Czy to Twoja firma?

ATUT Tomasz Skiba praca

Mosina

Od ponad dekady ATUT Place Zabaw Sp. z o.o. jest synonimem radości i bezpieczeństwa na placach zabaw. Nasza podróż rozpoczęła się w 2011 roku w Mosinie, gdzie jako ATUT Tomasz Skiba zaczęliśmy tworzyć miejsca pełne śmiechu i aktywności dla najmłodszych. Dziś, z dumą kontynuujemy misję wzbogacania przestrzeni publicznych o wysokiej jakości, funkcjonalne i przede wszystkim bezpieczne place zabaw oraz siłownie zewnętrzne.

Nasze produkty, od huśtawek i piaskownic, po linaria i street workout, są projektowane z myślą o potrzebach i wyobraźni użytkowników. Każdy element jest owocem naszej pasji do innowacji i solidności – to właśnie te wartości są fundamentem naszej marki. Wykorzystujemy drewno impregnowane najnowszymi metodami, stal ocynkowaną i malowaną proszkowo oraz trwałe polimery, aby nasze urządzenia służyły przez lata.

Jesteśmy ekspertami w tworzeniu przestrzeni, które inspirują do aktywności i zabawy. Nasze doradztwo, projektowanie oraz serwis posprzedażowy to gwarancja, że każdy projekt jest realizowany z największą starannością. Dzięki certyfikatom zgodności z normami PN-EN 1176:2017 i PN-EN 16630:2015, klienci mogą być pewni, że produkty ATUT spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Rozumiemy, że każdy klient jest wyjątkowy, dlatego oferujemy modułowe systemy zabawowe, które można dostosować do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Nasze rozwiązania są elastyczne – zarówno w kwestii designu, jak i funkcjonalności. To co nas wyróżnia to bogaty asortyment i możliwość personalizacji – każdy może stworzyć miejsce zabaw, które będzie odzwierciedlać charakter danej społeczności.

Nasze usługi i produkty są dostępne nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami. Dzięki temu, ATUT Place Zabaw jest marką rozpoznawalną i cenioną zarówno w kraju, jak i na arenie międzynarodowej.

W ATUT Place Zabaw wierzymy, że każde dziecko zasługuje na przestrzeń, gdzie może bezpiecznie bawić się i rozwijać. Dążymy do tego, aby nasze place zabaw były nie tylko źródłem radości, ale także miejscem, gdzie dzieci mogą uczyć się przez aktywność, a dorośli znajdą chwilę na relaks czy trening na świeżym powietrzu. Zapraszamy do współtworzenia miejsc pełnych uśmiechu i energii – razem możemy więcej!

ATUT Tomasz Skiba najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Mosina
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy ATUT Tomasz Skiba

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ATUT Tomasz Skiba

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ATUT Tomasz Skiba

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
ATUT Tomasz Skiba
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Wrocław
  3. Warszawa
  4. Poznań

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ATUT Tomasz Skiba - oferty archiwalne

  • Monter

    • Mosina
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • 5 000-9 000 zł / mies.
    • Firma Atut, zajmująca się kompleksowym wyposażeniem placówek edukacyjnych,

      rewitalizacją parków oraz terenów rekreacyjnych, produkcją i dystrybucją placów zabaw oraz zewnętrznych urządzeń fitness,

      w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje monterów placów zabaw.

      Zakres obowiązków

      ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

      • prace budowlano-montażowe związane z montażem urządzeń zabawowych na placach zabaw m.in przygotowywanie gruntu pod montaż, betonowanie, montaż urządzeń w gruncie
      • i praca głownie w delegacji na terenie Polski, wyjazdy od poniedziałku do piątku

      Wymagania

      • Prawo jazdy kat.B
      • wymagana umiejętność obsługi elektronarzędzi
      • Praca w zespole

      Oferujemy

      Wynagrodzenie po okresie próbnym od.5000-9000 tyś brutto

Pracodawcy w Mosinie