Czy to Twoja firma?

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY im. J. Korczaka w Mosinie praca

Mosina

W sercu Mosiny znajduje się miejsce, które każdego dnia przekształca wyzwania w możliwości – jesteśmy Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym im. Janusza Korczaka. Nasza misja koncentruje się na dostarczaniu wyjątkowej opieki oraz edukacji dzieciom i młodzieży, które wymagają szczególnego wsparcia. W naszych murach każdy uczeń jest traktowany z indywidualnym podejściem, co pozwala na odkrywanie i rozwijanie jego unikalnych talentów i zdolności.

Nasza oferta edukacyjna jest szeroka i zróżnicowana. Począwszy od wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, poprzez szkołę podstawową, branżową szkołę I stopnia, szkołę przysposabiającą do pracy, aż po oddziały rewalidacyjno-wychowawcze oraz internat – każdy etap edukacji jest u nas dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych uczniów. Wierzymy, że każde dziecko zasługuje na szansę na pełny rozwój, dlatego stworzyliśmy przestrzeń, w której mogą się uczyć i rozwijać w bezpiecznym i wspierającym środowisku.

Jesteśmy dumni z naszych nowoczesnych metod terapeutycznych, które obejmują szeroki wachlarz działań, takich jak Biofeedback, Hipoterapia, Hydroterapia, czy Integracja sensoryczna. Stosujemy również innowacyjne podejścia, takie jak Metoda NDT-Bobath czy Terapia Metodą prof. Alfreda Tomatisa, które pomagają naszym uczniom w osiąganiu ich pełnego potencjału. Wszystko to realizujemy z myślą o ich najlepszym rozwoju i przyszłości.

Nasza placówka jest prowadzona przez Powiat Poznański, co zapewnia stabilność i ciągłość naszych działań. Jesteśmy zaangażowani w tworzenie środowiska, w którym każdy uczeń czuje się wartościowy i jest w stanie osiągnąć sukces na miarę swoich możliwości. Nasze specjalistyczne programy edukacyjne i terapeutyczne są naszym znakiem rozpoznawczym i stanowią o naszej wyjątkowości na rynku edukacji specjalnej.

W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Janusza Korczaka w Mosinie każdy dzień to nowa historia sukcesu, pisana przez naszych uczniów, ich rodziny i dedykowany zespół specjalistów. Razem tworzymy społeczność, która wierzy w możliwości i nieograniczone zdolności każdego dziecka. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do naszej wspólnej podróży ku lepszej przyszłości.

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY im. J. Korczaka w Mosinie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie inne

Oferty pracy SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY im. J. Korczaka w Mosinie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY im. J. Korczaka w Mosinie

Mapa SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY im. J. Korczaka w Mosinie

Siedziba główna

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY im. J. Korczaka w Mosinie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY im. J. Korczaka w Mosinie - oferty archiwalne

  • Wychowawca internatu

    SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY im. J. Korczaka w Mosinie
    • Mosina
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      praca z uczniami z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym i znacznym.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: oligofrenopedagogika, pedagogika opiekuńczo- wychowawcza
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe- oligofrenopedagogika, pedagogika opiekuńczo- wychowawcza. Doświadczenie w pracy z uczniami z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym i znacznym.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 079 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Wychowawca świetlicy

    • Mosina
    • 2 949 zł / mies.

      praca z dziećmi z niepełnosprawnościami intelektualnymi w stopniu lekkim i umiarkowanym lub znacznym

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: Oligofrenopedagogika, pedagogika opiekuńczo- wychowawcza, praca z dziećmi z niepełnosprawnościami intelektualnymi w stopniu lekkim i umiarkowanym lub znacznym

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 949 PLN

Pracodawcy w Mosinie