Kamienie Mosina Agnieszka Deptuła

Czy to Twoja firma?

Kamienie Mosina Agnieszka Deptuła praca

Mosina

Kamienie Mosina

Skład kamieni ogrodowych i opału w Mosinie zatrudni osobę na stanowisko:

Kamienie Mosina Agnieszka Deptuła najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Mosina
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Kamienie Mosina Agnieszka Deptuła

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kamienie Mosina Agnieszka Deptuła

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Kamienie Mosina Agnieszka Deptuła

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Poznań
  4. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Kamienie Mosina Agnieszka Deptuła - oferty archiwalne

  • Pracownik fizyczny na placu z kruszywami

    • Mosina
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • PRACOWNIK FIZYCZNY, ŁADOWARKOWY

      (oferujemy kurs na uprawnienia operatora ładowarek)

      Zainteresowanych prosimy o przysłanie CV na adres biuro@kamienie-mosina.pl,

      Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

      Zakres obowiązków

      • pakowanie różnych produktów w worki, paczki (kamieni, węgla, drewna, kory)
      • bieżąca pomoc klientom na placu
      • utrzymywanie porządku na placu
      • obsługa ładowarki (materiały sypkie, palety i big bagi)
      • rozwożenie towaru do klientów

      Wymagania

      • wykształcenie min. zawodowe
      • doświadczenie w pracy fizycznej
      • mile widziane uprawnienia na ładowarki
      • przypadku braku oferujemy szkolenie w tym zakresie i uzyskanie uprawnień
      • umiejętność szybkiego uczenia się nowych zadań i chęć do pracy
      • prawo jazdy kat. B i umiejętność prowadzenia samochodów dostawczych do 3,5 t

      Oferujemy

      • umowę zlecenie na początek, docelowo jest możliwość podpisania umowy o pracę
      • pełny wymiar czasu pracy, praca jednozmianowa od godz. ok. 8:00
      • zarobki uzależnione od umiejętności i zaangażowania
      • pracę w zgranym kilkuosobowym zespole
      • pracę od lutego/marca

Pracodawcy w Mosinie