EBS BUD Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

EBS BUD Sp. z o.o. praca

Warszawa

W sercu dynamicznie rozwijającej się Warszawy znajduje się EBS BUD – firma, która z pasją tworzy przestrzeń wokół nas. Jesteśmy dumni, że nasza praca przyczynia się do kształtowania krajobrazu miasta, w którym żyjemy i pracujemy. Nasza historia to kronika realizacji projektów, które nie tylko wyróżniają się na tle stolicy, ale także stanowią ważny element infrastruktury społecznej – od muzeów i szkół, po urzędy i szpitale.

Jako Generalny Wykonawca, stawiamy na innowacyjność i jakość. Nasze podejście "Projektuj i buduj" pozwala nam na tworzenie niepowtarzalnych obiektów, które są wizytówką naszej kreatywności i dbałości o detale. W EBS BUD wierzymy, że fundamentem każdej udanej inwestycji są ludzie – nasi pracownicy, których zaangażowanie i talent są kluczem do sukcesu. Dlatego kładziemy ogromny nacisk na bezpieczeństwo i higienę pracy oraz dbałość o środowisko naturalne.

Nasza stabilna pozycja na rynku to wynik konsekwentnego dążenia do doskonałości. Odpowiedzialność i jakość to wartości, które przyświecają nam w każdym aspekcie działalności. Dzięki nim budujemy trwałe relacje z naszymi partnerami, oparte na wzajemnym zaufaniu i profesjonalizmie. Optymalizacja wykorzystania zasobów pozwala nam na oferowanie konkurencyjnych rozwiązań, które są doceniane przez naszych klientów.

W EBS BUD każdy projekt to nowa historia, którą piszemy z myślą o przyszłych pokoleniach. Zapraszamy do współtworzenia tej historii razem z nami.

EBS BUD Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy EBS BUD Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EBS BUD Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa EBS BUD Sp. z o.o.

Siedziba główna

EBS BUD Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca EBS BUD Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Inżynier Budowy - Staż

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Witamy w EBS BUD Sp. z o.o. Jesteśmy firmą generalnego wykonawstwa w branży budowlanej realizującą inwestycje dla klientów publicznych i prywatnych na terenie całego kraju. Obecnie przystąpiliśmy do budowy Wystawy Stałej Muzeum Historii Polski w Warszawie - jednego z najbardziej prestiżowych i największych przedsięwzięć budownictwa kubaturowego w Polsce. Zapraszamy ambitnych inżynierów i architektów do udziału w rekrutacji do naszego zespołu specjalistów. Doświadczenie zdobyte trakcie tej unikatowej realizacji będzie kamieniem milowym w rozwoju kariery zawodowej każdego inżyniera.

      Zakres obowiązków

      • Bieżący nadzór nad jakością i terminowością prac na wyznaczonych odcinkach inwestycji
      • Weryfikacja dokumentacji projektowej i prowadzenie wyjaśnień i ustaleń z podwykonawcami i architektami
      • Raportowanie zagrożeń i punktów krytycznych dla realizacji zadania na wyznaczonych odcinakch prac.
      • Weryfikacja przedmiarów
      • Udział w spotkaniach zespołu
      • Kontrola i nadzor nad BHP

      Wymagania

      • Absolwenci/tki wydziałów budownictwa lub dyspozycyjni studenci ostatniego roku studiów
      • Umiejętność sprawnego odczytywania projektów technicznych w tym sprawne posługiwanie się programem Auto Cad
      • Bardzo dobra organizacja pracy
      • Proaktywność i inicjatywa w działaniu
      • Analityczne myślenie
      • Umiejętności komunikacyjne i łatwość nawiązywania relacji
      • Umiejętność efektywnej współpracy w zespole
      • Znajomość języka angielskiego

      Oferujemy

      • Zdobycie doświadczenia w środowisku innowacyjnego projektu zarządzanego przez specjalistyczną kadrę branży budowlanej, muzealnej i wystawienniczej
      • Współpraca z firmami podwykonawczymi z kraju i zaganicy
      • Możliwość rozwoju zawodowego i późniejszego zatrudnienia w strukturze firmy
      • Poszerzanie wiedzy technicznej poprzez udział w prestiżowym projekcie
      • Staż płatny - umowa o pracę lub umowa zlecenie
      • Szeroki pakiet opieki medycznej
      • Przyjazną atmosferę pracy
  • Młodszy Księgowy/Młodsza Księgowa

    • Warszawa
    • EBS BUD Sp. z o.o. to firma budowlana działająca jako Generalny Wykonawca o stabilnej pozycji na rynku i bogatym doświadczeniu w zakresie realizacji inwestycji zarówno dla klientów prywatnych jak i publicznych.

      Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

      • weryfikacja dokumentów księgowych pod wzgledem formalnym
      • dekretowanie i księgowanie dokumentów,
      • analiza zapisów na kontach kssięgowych
      • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,

      Wymagania

      Chcesz dołączyć na naszego zespołu? Jeśli spełniasz poniższe kryteria możesz śmiało aplikować.

      • Masz co najmniej 1 letnie doświadczenie pracy w dziale księgowym,
      • Posiadasz wykształcenie średnie
      • Znasz przepisy prawa podatkowego (CIT, VAT, PIT) i ustawy o rachunkowości,
      • Swobodnie poruszasz się w środowisku MS Office w szczególności w programie Excel
      • Dokładność i terminowość to Twoje mocne strony
      • Umiejętność pracy w programie RAKS SQL będzie dodatkowym atutem

      Oferujemy

      Odkryj co oferujemy i dołącz do nas:

      • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • Przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy
      • Możliwość rozwoju zawodowego
      • Motywacyjny system wynagrodzeń

Pracodawcy w Warszawie