Michał Loszek IML

Czy to Twoja firma?

Le'lomi boutique praca

Kraków

Witaj, jestem Michał Loszek, założyciel i serce firmy "IML", która od 2017 roku rozwija się w pięknym Krakowie. Nasza historia zaczęła się od pasji do tworzenia czegoś wyjątkowego w świecie mody – odzieży wierzchniej, która nie tylko chroni przed zmiennymi warunkami pogodowymi, ale także pozwala wyrazić indywidualny styl.

W "IML" specjalizujemy się w sprzedaży detalicznej odzieży, którą możesz znaleźć w naszych wyspecjalizowanych sklepach. Każdy produkt jest dla nas jak dzieło sztuki, dlatego dbamy o każdy szczegół. Nasza oferta to nie tylko ubrania – to styl życia, który proponujemy naszym klientom.

Rozumiemy, że świat nie kończy się na modzie, dlatego nasze usługi są różnorodne. Zajmujemy się również handlem hurtowym i detalicznym, a nasze doświadczenie pozwala nam świadczyć profesjonalne usługi w obszarze rynku nieruchomości. Dla tych, którzy szukają wsparcia w prowadzeniu biznesu, oferujemy doradztwo, konsulting i audyt – bo wiemy, jak ważne jest, aby mieć solidnego partnera w biznesie.

Jako firma z Krakowa, jesteśmy dumni z naszego lokalnego dziedzictwa, ale jednocześnie patrzymy szeroko na potrzeby naszych klientów. W naszej pracy kierujemy się zaangażowaniem i profesjonalizmem, bo wiemy, że to właśnie te wartości przekładają się na satysfakcję i zaufanie.

Choć nie możemy teraz podzielić się z Tobą wszystkimi detalami naszej działalności, zapewniamy, że jako "IML" jesteśmy tu, aby oferować produkty i usługi najwyższej jakości. Zapraszamy Cię do odwiedzenia nas w Krakowie, aby osobiście przekonać się o naszym zaangażowaniu i pasji, które wkładamy w każdy aspekt naszej pracy. Razem możemy tworzyć historię, która będzie inspirować.

Michał Loszek IML najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Doradca Kraków
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy Michał Loszek IML

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Michał Loszek IML

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Michał Loszek IML

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa
  3. Bielsko-Biała
  4. Katowice
  5. Rabka-Zdrój

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Michał Loszek IML - oferty archiwalne

  • Doradca Klienta - Sprzedawca - Le'lomi boutique - Galeria Kazimierz

    Le'lomi boutique
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 3 200-4 200 zł / mies.
    • Le'lomi boutique poszukuje pracownika na stanowisko Doradca Klienta - Sprzedawca do sklepu z odzieżą i obuwiem (premium) dla dzieci w Galerii Kazimierz w Krakowie.

      Zakres obowiązków

      • prezentacja i doradztwo w zakresie oferowanej gamy produktów,
      • sprzedaż produktów,
      • dbałość o wysoki standard butiku i obsługi Klienta,
      • przyjmowanie dostaw oraz organizowanie wysyłek,
      • udział w inwentaryzacji,
      • dbałość o nienaganny wygląd butiku,
      • dbałość o odpowiednią ekspozycję produktów.

      Wymagania

      • predyspozycja do pracy z Klientami,
      • dyspozycyjność,
      • zaangażowanie,
      • wysoka kultura osobista,
      • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

      Oferujemy

      • stabilne warunki zatrudnienia z systemem premiowym
      • dodatkowe premie uznaniowe
      • pracę w miłej atmosferze, w pełnym pasji zespole
      • kartę rabatową uprawniającą do zniżki na cały asortyment Le'lomi
      • premie świąteczne

Pracodawcy w Krakowie