Czy to Twoja firma?

HYDROF Zbigniew Fiuk Sp. J. praca

Ciechanów

Jesteśmy Hydrof Zbigniew Fiuk, dumną firmą z Płocka, która od 2014 roku nieustannie rozwija się w branży pneumatyki siłowej. Nasza pasja i zaangażowanie w produkcję sprzętu do napędu hydraulicznego i pneumatycznego przekładają się na wysoką jakość oferowanych przez nas rozwiązań. Nie ograniczamy się jednak wyłącznie do produkcji – nasza oferta to także specjalistyczne projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów, usługi planowania finansowego oraz rachunkowo-księgowe, które są niezbędne dla efektywnego zarządzania każdą działalnością.

W HYDROF Zbigniew Fiuk rozumiemy, jak ważne jest dostarczanie kompleksowych usług, dlatego też zajmujemy się obróbką metalu, platerowaniem i pokrywaniem, co pozwala nam na pełną kontrolę nad procesem produkcyjnym i zapewnienie najwyższej jakości. Nasze usługi naprawcze i konserwacyjne obejmują szeroki zakres maszyn i urządzeń, od kolektorów i akumulatorów pary, przez podgrzewacze wody, aż po sprzęt budowlany i maszyny górnicze.

Jesteśmy również dostawcą hurtowym półwyrobów metalowych i metali, co pozwala nam na utrzymanie silnej pozycji na rynku i zapewnienie ciągłości dostaw dla naszych klientów. Rozumiemy również potrzeby branży budowlanej i przemysłowej, dlatego w naszej ofercie znajdują się hurtowe dostawy transformatorów, maszyn i urządzeń.

Nie zapominamy także o potrzebach indywidualnych klientów – nasza oferta wynajmu przyczep kempingowych i kontenerów to odpowiedź na rosnący trend życia w ruchu i eksploracji świata w komfortowych warunkach.

W HYDROF Zbigniew Fiuk każdego dnia dążymy do tego, aby nasze produkty i usługi były synonimem niezawodności i innowacyjności. Chociaż nie możemy teraz podzielić się wszystkimi szczegółami naszej działalności, to zapewniamy, że nasze zaangażowanie w dostarczanie rozwiązań najwyższej jakości jest niezachwiane. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i wiedzy.

HYDROF Zbigniew Fiuk Sp. J. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł sprzedaż / zakupy

Oferty pracy HYDROF Zbigniew Fiuk Sp. J.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HYDROF Zbigniew Fiuk Sp. J.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa HYDROF Zbigniew Fiuk Sp. J.

Siedziba główna

HYDROF Zbigniew Fiuk Sp. J. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
HYDROF Zbigniew Fiuk Sp. J.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Plock
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca HYDROF Zbigniew Fiuk Sp. J. - oferty archiwalne

  • Sprzedawca do sklepu hydrauliki siłowej

    • Ciechanów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Firma HYDROF Zbigniew Fiuk Spółka Jawna poszukuje pracownika na stanowisko SPRZEDAWCA do prowadzenia sklepu hydrauliki siłowej.
      Miejsce pracy: Ciechanów

      Zakres obowiązków

      • Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów;
      • Doradztwo w zakresie sprzedawanych towarów;
      • Utrzymanie relacji handlowych z aktualnymi klientami firmy – możliwość budowania własnego portfela Klientów;
      • Podejmowanie działań sprzedażowych mających na celu pozyskiwanie nowych Klientów;
      • Dbanie o estetykę ekspozycji sklepowych;
      • Sprawdzanie stanów magazynowych oraz ich uzupełnianie;
      • Prace serwisowe i monterskie urządzeń hydraulicznych;

      Wymagania

      CHCIELIBYŚMY, ŻEBYŚ Z NAMI PRACOWAŁ, JEŚLI:

      • Jesteś komunikatywny i odpowiedzialny;
      • Posiadasz wykształcenie średnie techniczne;
      • Jesteś zaangażowany i masz własną inicjatywę;
      • Posiadasz umiejętność pracy w zespole;
      • Masz doświadczenie zawodowe w branży hydraulicznej na podobnym
        stanowisku minimum rok;

      Oferujemy

      • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę;
      • Interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie z wieloletnią tradycją;
      • Warunki pracy do uzgodnienia na miejscu;
      • Możliwość rozwoju zawodowego;
      • Praca w godz. 8:00 – 16:00;

Pracodawcy w Ciechanowie