Czy to Twoja firma?

FLORAD KRZYSZTOF ZAWISTOWSKI praca

Brok

Jesteśmy firmą "Florad" Krzysztof Zawistowski, z siedzibą w malowniczym Broku. Nasza specjalność to branża drutu i lin stalowych, a nasze produkty są kluczem do utrzymywania ciągłości produkcji w wielu przedsiębiorstwach. Choć nie możemy podzielić się naszą historią ani misją, to nasze doświadczenie mówi samo za siebie. Nasz zespół to grupa wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy każdego dnia dbają o to, by poziom naszych usług był na najwyższym poziomie.

Rozumiemy, jak ważna jest niezawodność w każdym aspekcie działalności, dlatego z pasją podchodzimy do każdego wyzwania. Nasze produkty są wynikiem wnikliwej pracy i zaangażowania, co pozwala nam utrzymać ciągłość produkcji, która jest tak istotna dla naszych klientów.

Jesteśmy dostępni i otwarci na kontakt – nasza strona internetowa oraz różne kanały komunikacji, takie jak telefon, fax czy Skype, pozwalają na łatwy dostęp i szybką reakcję na potrzeby naszych partnerów. Choć nie możemy się pochwalić międzynarodową obecnością czy szczegółowymi certyfikatami, to nasze doświadczenie i zaangażowanie w jakość są naszym znakiem rozpoznawczym.

Wierzymy, że zaufanie, które budujemy każdego dnia z naszymi klientami, jest najlepszym świadectwem naszej stabilności i kompetencji. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszej marce i produktom. Razem możemy więcej!

FLORAD KRZYSZTOF ZAWISTOWSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik biurowy Brok
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy FLORAD KRZYSZTOF ZAWISTOWSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FLORAD KRZYSZTOF ZAWISTOWSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FLORAD KRZYSZTOF ZAWISTOWSKI

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
FLORAD KRZYSZTOF ZAWISTOWSKI
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Mińsk Mazowiecki
  4. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca FLORAD KRZYSZTOF ZAWISTOWSKI - oferty archiwalne

  • Praca Administracyjna- pracownik do spraw biurowych

    • Brok
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • ana osoba do zarządzania oraz obsługi klienta w firmie zajmującej się produkcją drutu florystycznego.

      Zakres obowiązków

      Zakres obowiązków:

      -zarządzanie

      -Przyjmowanie zamówień

      -Analiza zamówień

      -Rozpisywanie i przekazywanie zamówień na produkcję

      -Kontrolowanie realizacji zamówień na produkcji

      -Organizowanie spedycji

      -Obsługa klienta telefoniczna, mailowa jak i bezpośrednio w firmie itp

      Wymagania

      -Znajomość Pakietu Microsoft Office

      -Znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość języka niemieckiego)

      -Doświadczenie na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      -możliwość rozwoju osobistego

      - wynagrodzenie gdzie nie ma przedziału min-max

      - miły zespół pracowniczy

  • PRACOWNIK BIUROWY

    • Brok
    • Zakres obowiązków

      • przyjmowanie i analizowanie zamówień
      • rozpisywanie zamówień
      • przekazywanie zamówień na dział produkcyjny
      • organizowanie spedycji
      • kontakt mailowy i telefoniczny z klientami
      • bezpośrednia obsługa klienta itp.

      Wymagania

      • znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość języka niemieckiego)
      • znajomość Pakietu Microsoft Office
      • zorganizowanie
      • komunikatywność
      • umiejętność rozwiązywania problemów itp.
      • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

      Oferujemy

      • stałą prace
      • miły zespół
      • możliwość rozwoju
      • pozyskanie nowej wiedzy