E-toll

produkcja / przemysł

Oferty pracy E-toll

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca E-toll

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa E-toll

Adres rejestrowy

Dane firmowe i kontaktowe - E-toll

Pełna nazwa
E-TOLL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Warszawska 43 61-028 Poznań
NIP
7822902011
REGON
389896621
KRS
0000920822
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
09.09.2021
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.18.Z Działalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarów
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca E-toll - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji - Farmio

    E-toll
    • Jarocin
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • 2 700-4 000 zł / mies.
    • Пропонуємо роботу в місті Яроцін (73км від міста Познань).

      Завод Фарміо.

      Нова лінія!!!!! продукція шашликів!!!!

      Оплата: жінки 16 злотих нетто, чоловіки 17 злотих нетто.

      Графік роботи 12/12.

      Безкоштовно обід, робоча форма, проживання, проїзд на роботу та з роботи, оформлення – umową zlecenia

      Контактний номер 533667684

      Говоримо українською, російською, польською.

      Zakres obowiązków

      маринування курячого філе, нарізання, нанизування на шампур, пакування та стікерування

      Wymagania

      бажання працювати, бути готовим працювати у прохолодному приміщенні +5 +7

      Oferujemy

      пропонуємо безкоштовно проживання, доїзд до місця праці і з місця праці додому, робочий одяг та взуття

Pracodawcy w Poznaniu