Czy to Twoja firma?

OPTIGEM Salony Opyczne praca

Warszawa

Od momentu naszego powstania w 1994 roku, Optigem Salony Optyczne Warszawa z pasją dba o wzrok i komfort widzenia naszych Klientów. Zlokalizowani w sercu stolicy, z dumą służymy mieszkańcom Warszawy, oferując usługi optyczne i medyczne na najwyższym poziomie. Nasza specjalność to profesjonalne badania wzroku, dobór soczewek kontaktowych i opraw okularowych, które łączymy z szeroką ofertą okularów przeciwsłonecznych i akcesoriów.

Jesteśmy przekonani, że jakość i zadowolenie Klienta to fundament naszej działalności. Nasze umiejętności i zaangażowanie w dobór idealnych rozwiązań optycznych zostały potwierdzone certyfikatami, w tym prestiżowym certyfikatem MIYOSMART dla dwóch naszych salonów. To dla nas znak, że idziemy we właściwym kierunku, dbając o precyzję i komfort widzenia naszych Klientów.

W naszych salonach znajdziecie Państwo nie tylko profesjonalną obsługę, ale również serwis okularów, gwarancję na produkty oraz doradztwo stylistyczne, które pomoże wybrać oprawy idealnie komponujące się z Państwa stylem i osobowością. Zależy nam, aby każdy Klient opuścił nasz salon z uśmiechem, pewny, że jego okulary są nie tylko funkcjonalne, ale i świetnie wyglądają.

Nasza oferta jest tak różnorodna, jak indywidualne potrzeby naszych Klientów. Dostarczamy szeroki asortyment oprawek w każdym przedziale cenowym, zapewniając, że każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od budżetu. W Optigem wierzymy, że dostęp do wysokiej jakości rozwiązań optycznych powinien być możliwy dla każdego.

Jesteśmy dumni, że możemy być częścią Waszego życia, dbając o jeden z najważniejszych zmysłów – wzrok. Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów w Warszawie, gdzie nasi eksperci z wieloletnim doświadczeniem z radością pomogą Państwu dobrać idealne okulary i odpowiedzą na wszelkie pytania. Razem zadbajmy o Twoje oczy, bo widzieć dobrze, to żyć pełniej.

OPTIGEM Salony Opyczne najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Optyk, Okulista Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy OPTIGEM Salony Opyczne

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OPTIGEM Salony Opyczne

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa OPTIGEM Salony Opyczne

Adres rejestrowy

Salon WARSZAWA - PRAGA POŁUDNIE

Salon WARSZAWA – OCHOTA

Salon WARSZAWA – PRAGA PÓŁNOC

Salon WARSZAWA - BEMOWO

Salon WARSZAWA – MOKOTÓW

Salon WARSZAWA - OCHOTA II

Salon WARSZAWA – TARCHOMIN

Salon WARSZAWA - ŚRÓDMIEŚCIE

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
OPTIGEM Salony Opyczne
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca OPTIGEM Salony Opyczne - oferty archiwalne

  • Optyk/optometrysta

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • Profesjonalna obsługa klienta w zakresie optyki

      Wymagania

      Oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie

Pracodawcy w Warszawie