Czy to Twoja firma?

NILOS POLSKA sp. z o.o. praca

Siemianowice Śląskie

Od ponad dziewięciu dekad jesteśmy dumną częścią przemysłowego krajobrazu, dostarczając innowacyjne i niezawodne rozwiązania w dziedzinie przenośników taśmowych. Nasza siedziba znajduje się w Siemianowicach Śląskich, skąd z pasją i zaangażowaniem podchodzimy do każdego aspektu naszej działalności.


W NILOS POLSKA Sp. z o.o. specjalizujemy się w produkcji ponad 1000 produktów, które są kluczem do optymalizacji procesów eksploatacyjnych w różnych sektorach przemysłu, w tym w górnictwie. Nasze innowacyjne konstrukcje urządzeń do wulkanizacji oraz produkcja specjalnych materiałów gumowych do napraw i łączenia taśm stanowią fundament naszej oferty i świadczą o głębokiej wiedzy oraz doświadczeniu, które zdobywaliśmy przez lata.

Jesteśmy znani z wysokiej jakości usług serwisowych, które obejmują serwis taśm, bębnów i krążników przenośnikowych oraz elementów wyposażenia dodatkowego. Nasze technologie, materiały oraz narzędzia są precyzyjnie dopasowane do potrzeb i wymagań przenośników, co pozwala nam na skuteczne reagowanie na specyficzne wyzwania naszych klientów.

Wyróżnia nas nie tylko bogata historia i tradycja, ale również nieustanne dążenie do innowacji. Nasze specjalne kleje marki Nilos oraz produkty dodatkowe są wynikiem ciągłego poszukiwania lepszych, bardziej efektywnych rozwiązań. Dzięki temu nasze produkty i usługi są synonimem niezawodności i trwałości.

Nasza pozycja na rynku jest solidna i rozpoznawalna. Jesteśmy dumni z tego, że przez lata udało nam się zbudować markę, która jest synonimem wysokiej jakości, innowacyjności oraz specjalistycznego serwisu. Nasze dostosowane technologie i materiały stanowią naszą przewagę konkurencyjną, a zaufanie, jakim obdarzają nas klienci, jest dla nas największym wyróżnieniem.

W NILOS POLSKA Sp. z o.o. każdego dnia pracujemy z zaangażowaniem, aby dostarczać produkty i usługi, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszej ekspertyzie i doświadczeniu. Razem możemy osiągnąć więcej.

NILOS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy NILOS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca NILOS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

 • Serwisant

  NILOS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Polkowice
  • umowa o pracę
  Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa NILOS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

NILOS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
NILOS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

 1. Bielsko-Biała
 2. Ruda Śląska
 3. Katowice
 4. Wojkowice

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca NILOS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

 • Serwisant

  NILOS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Polkowice
  • umowa o pracę
  • Zakres obowiązków

   Wykonywanie połączeń taśm przenośnikowych tkaninowo-gumowych oraz z linką stalową metodą wulkanizacji na gorąco.
   Pomoc przy wykonywaniu połączeń taśm przenośnikowych tkaninowo-gumowych oraz z linką stalową metodą wulkanizacji na gorąco.

   Wymagania

   • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: techniczne
   • Inne wymagania: - Mile widziane doświadczenie pracy przy przenośnikach taśmowych lub w podziemiach kopalń, mile widziane doświadczenie w łączeniu taśm przenośnikowych, siła fizyczna, praca w podziemiach, umiejętność pracy w zespole

   Oferujemy

   • Wynagrodzenie brutto: od 45 PLN

Pracodawcy w Siemianowicach Śląskich