SO!COFFEE Lotnisko Balice

Kawiarnia So! Coffee usytuowana w strefie bezcłowej krakowskiego lotniska. Już od 6 lat przykładamy starań aby nasza kawiarnia była miejscem odpoczynku i relaksu dla wszystkich podróżujących. Kochamy kawę i wszystko co z nią związane.

Oferty pracy SO!COFFEE Lotnisko Balice

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SO!COFFEE Lotnisko Balice

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SO!COFFEE Lotnisko Balice

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - SO!COFFEE Lotnisko Balice

Pełna nazwa
MIŁOSŁAWA KULIŚ-BARAŃSKA EMI - ART
Adres rejestrowy
al. Juliusza Słowackiego 1 31-159 Kraków
NIP
6762193325
REGON
364702869
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
02.07.2016
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.19.Z Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju

Działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi

  • 55.10.Z Hotele i podobne obiekty zakwaterowania
  • 55.20.Z Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania
  • 56.10.A Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne
  • 56.10.B Ruchome placówki gastronomiczne
  • 56.21.Z Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering)

Informacja i komunikacja

  • 59.11.Z Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych
  • 59.12.Z Działalność postprodukcyjna związana z filmami, nagraniami wideo i programami telewizyjnymi
  • 59.20.Z Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.10.Z Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek
  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 74.90.Z Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 82.30.Z Działalność związana z organizacją targów, wystaw i kongresów

Edukacja

  • 85.59.B Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane

Działalność związana z kulturą, rozrywką i rekreacją

  • 93.21.Z Działalność wesołych miasteczek i parków rozrywki
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie SO!COFFEE Lotnisko Balice

3.3

Na podstawie 150 ocen z Google.

Karp Judasz

Karp Judasz

"Super. Jedzenie bardzo smaczne, kawa też dobra. Bardzo klimatyczne miejsce. Za oknem widać samoloty. Jedzenia i kawa podane bardzo szybko. Polecam"

3 miesiące temu

Filip Szostak

"Fantastyczna kawa w So Coffe na lotnisku w Krakowie! Bardzo polecam Panią Julię i Monikę🤗 Kawy bardzo estetycznie i starannie wykonane 🥰 Smak i atmosfera bajeczna! 😁"

Jakub Zieliński

"Po raz drugi odwiedzam Państwa kawiarnie i jestem bardzo zadowolony ze świadczonych przez Państwa usług. Kawiarnia posiada znakomity widok, a pracownicy są bardzo pomocni i życzliwi. Choć ceny mogą być nieco wyższe, co jednak na lotnisku jest zrozumiałe, to jakość usług i doskonała kawa bez wątpienia to w pełni wynagradzają ⭐⭐⭐⭐⭐"

6 miesięcy temu

Olaf “Oli”

Olaf “Oli”

"Całkiem okej, ceny lotniskowe ale to nic dziwnego. Fajny widok. Tylko w środku trochę słabo słuchać komunikaty."

10 miesięcy temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa
  3. Bielsko-Biała
  4. Poznań
  5. Wrocław
  6. Gdańsk
  7. Katowice
  8. Strzelce Opolskie

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca SO!COFFEE Lotnisko Balice - oferty archiwalne

  • Barista - Kawiarnia SO!COFFEE - Kraków Airport

    • Balice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • 3 000-4 500 zł / mies.
    • Kawiarnia SO!COFFEE Kraków-Balice Airport poszukuje pracowników do kawiarni na lotnisku, w strefie wolnocłowej na stanowisko :

      BARISTA

      Jeżeli lubisz kawę i kontakt z ludźmi i jesteś gotowy/a na nowe wyzwania w tak niesamowitym miejscu jak lotnisko wyślij nam swoje cv.

      Zakres obowiązków

      • Obsługa gości przy kasie
      • Przygotowywanie i wydawanie zamówień na barze
      • Dokładanie produktów do witryn
      • Utrzymywanie lokalu w czystości

      Wymagania

      • Minimalne doświadcze w gastronomii
      • Aktualne badania do celów sanitarno - epidemiologicznych
      • Język angielski w formie komunikatywnej
      • Dyspozycyjność
      • Punktualność
      • Uczciwość
      • Chęć do pracy i nauki

      Oferujemy

      • Elastyczny grafik ( system pracy - zmianowy) - Godziny pracy dostosowane do rozkładu lotów:
        • | zmiana od 3:30 do 13:30
        • || zmiana od 8:30 do 18:30
        • ||| zmiana od 13 do ostatniego lotu ~23/24
      • TRANSPORT Z KIEROWCĄ na pierwszą zmianę
      • Łatwy dojazd na lotnisko kolejką i MPK (zwrot 50% kosztów biletów), dla zmotoryzowanych zapewniamy bezpłatny parking.
      • Praca na umowę o pracę / Dla studentów do 26 roku życia umowa zlecenie
      • Stawka za godzinę od 19 zł netto/h do 21 zł netto w zależności od doświadczenia, Studenci od 19,70zl/h
      • Praca w zgranym zespole dla których kawa jest pasją, a kontakt z Gościem sprawia przyjemność.
      • profesjonalne i certyfikowane szkolenia. (Barista, Master Barista, Latte Art) w kawiarni szkoleniowej z najlepszymi trenerami,
      • Zniżki 50% do wszystkich lokali należących do sieci na lotniskach, dworcach galeriach i przestrzeni miejskiej
      • U nas pijesz tyle kawy ile chcesz
      • Premia za dyspozycyjność
      • Napiwki
      • Możliwość awansu za zastępcę lub kierwonika zmiany.
      • Odpłatny dzień próbny i szkolenia

Pracodawcy w Krakowie