Touch of Art Permanent Beauty

Czy to Twoja firma?

Touch of Art Permanent Beauty praca

Warszawa

Touch of Art Permanent Beauty to miejsce stworzone dla osób ceniących przede wszystkim profesjonalizm. Wykwalifikowany personel w sposób subtelny naprawi to z czym nie poradziła sobie natura. Zadba o perfekcyjną kondycję skóry redukując oznaki upływającego czasu oraz  poprawi walory estetyczne sylwetki. Pełen zakres wzajemnie uzupełniających się zabiegów  medycyny estetycznej i kosmetologii wykorzystuje ku temu najbardziej zaawansowany technologicznie sprzęt. Naszym priorytetem jest wysoka jakość i bezpieczeństwo świadczonych usług. Naturalny makijaż permanentny wykonuje Wicemistrzyni Polski 2022 roku- Ewa Lisowska Szczypka.

Oferty pracy Touch of Art Permanent Beauty

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Touch of Art Permanent Beauty

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Touch of Art Permanent Beauty

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Ruda Śląska
  3. Warszawa
  4. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Touch of Art Permanent Beauty - oferty archiwalne

  • Poszukujemy kosmetologa z doświadczeniem

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • Touch of Art Permanent Beauty to nowoczesny gabinet Medycyny Estetycznej oraz Kosmetologii Hi-Tech

      - najnowsze na rynku , innowacyjne technologie zabiegowe

      - nowoczesne wnętrza w widocznej z ulicy galerii Vis a Vis mieszczącej się między Wilanowem a Konstancinem przy zjeździe z obwodnicy;

      - przed wejściem dostępny parking dla pracowników i gości galerii.

      W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby, która dołączy do nas!

      Poszukujemy KOSMETOLOGA.

      Zakres obowiązków

      • wykonywanie zabiegów twarzy i ciała za pomocą urządzeń tj. Icoone Laser 2, Alma SpaDeep, Geneo, CoolTech;
      • bezpośrednia i telefoniczna obsługa Klienta;
      • aktywne prezentowanie oferty gabinetu;
      • pomoc w organizacji pracy gabinetu.

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe- kierunkowe;
      • doświadczenie na podobnym stanowisku(minimum dwa lata)- warunek konieczny!
      • komunikatywność oraz umiejętność w budowaniu więzi z klientem;
      • umiejętności sprzedażowe;
      • chęć rozwoju i zaangażowania;
      • dobra organizacja pracy;
      • miła aparycja i pogodne usposobienie;
      • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

      Oferujemy

      • wprowadzenie do pracy poprzedzone pakietem szkoleń z profesjonalnej obsługi urządzeń;
      • atrakcyjne warunki wynagrodzenia (podstawa+ prowizja);
      • możliwość uczestniczenia w licznych szkoleniach oraz ciągły rozwój zawodowy;
      • pracę w pełnym wymiarze czasu.

Pracodawcy w Warszawie