Czy to Twoja firma?

GRUPA KOK sp. z o.o. praca

Zabrze

W sercu aglomeracji śląskiej, gdzie tradycja przemysłowa łączy się z nowoczesnością, znajduje się nasza firma – Grupa KOK. Jesteśmy dumni, że możemy nazywać się regionalnym liderem w dziedzinie usług ochrony fizycznej osób i mienia. Nasza specjalność to ochrona zakładów przemysłowych, w tym kopalń Polskiej Grupy Górniczej S.A. oraz zakładów energetycznych, ale nasze usługi cieszą się uznaniem również wśród instytucji finansowych oraz firm z sektora małego i średniego biznesu.

Historia naszej firmy jest ściśle związana z przemianami w sektorze górniczym, a nasze korzenie sięgają momentu, kiedy to majątek Kompanii Węglowej S.A. przeniesiono do nowo powstałych struktur. Od tamtej pory nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Zatrudniamy około 950 osób, z czego ponad 600 to wykwalifikowani pracownicy ochrony, którzy są naszą największą wartością i gwarancją świadczenia usług na najwyższym poziomie.

W Grupie KOK stawiamy na innowacyjność i jakość. Nasze nowoczesne Centrum Monitoringu wykorzystuje najnowsze technologie, aby zapewnić niezawodność i skuteczność systemów telewizji przemysłowej. Jesteśmy też ekspertami w opracowywaniu kompleksowych modeli zabezpieczeń, które obejmują zarówno montaż i scalanie systemów zabezpieczeń technicznych, jak i wykwalifikowaną obsadę posterunków stałych i patrolowych.

Nasza kadra kierownicza została merytorycznie przeszkolona do współpracy z administracją publiczną w zakresie Narodowego Programu Ochrony Infrastruktury Krytycznej, co świadczy o naszym zaangażowaniu w podnoszenie standardów bezpieczeństwa.

To, co wyróżnia nas na rynku, to fakt, że zatrudniamy naszych pracowników na umowę o pracę, co jest wyrazem naszego zaangażowania w budowanie długotrwałych i stabilnych relacji zarówno z naszymi pracownikami, jak i klientami. Jesteśmy przekonani, że tylko dzięki takim wartościom jak zaufanie, odpowiedzialność i profesjonalizm, możemy utrzymać naszą pozycję lidera i kontynuować naszą misję zapewniania bezpieczeństwa.

W Grupie KOK codziennie pracujemy na zaufanie naszych klientów, dbając o ich bezpieczeństwo i spokój. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już nam zaufali. Razem możemy więcej, a bezpieczeństwo jest tym, co nas łączy.

GRUPA KOK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł hr / kadry

Oferty pracy GRUPA KOK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca GRUPA KOK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GRUPA KOK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 12 miesiącach

GRUPA KOK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
GRUPA KOK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Rybnik
  3. Radzionków
  4. Ruda Śląska
  5. Wodzisław Śląski
  6. Zabrze
  7. Bielsko-Biała
  8. Janikowo
  9. Libiąż

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca GRUPA KOK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik ochrony fizycznej

    • Łaziska Górne
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Ochrona fizyczna osób i mienia
      -Ochrona fizyczna obiektów należących do kopalń.
      -Praca na posterunkach i patrolach.

      OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:
      Umowa na czas określony do 31.12.2022
      MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
      43-170 Łaziska Górne (Kopalnia)
      PRACA W DNIACH I GODZINACH:
      Pn-Ndz 6-14, 14-22, 22-6 (wg ustalonego grafiku z Pracodawcą)

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie: min. zawodowe (dowolne). Doświadczenie: mile widziane. Uprawnienia: Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony. Pozwolenie na broń-mile widziane. Prawo jazdy kat. B-mile widziane.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + Dodatek\"nocny\". Dodatek za pranie odzieży. Bezpłatne badania wstępne i okresowe. Umundurowanie i p
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik ochrony

    • Ruda Śląska

      ochrona obiektów górniczych na terenie kopalni Halemba, Bielszowice, Pokój

      Wymagania

      • Inne wymagania: Miejsce pracy: obiekty kopalni Halemba, Bielszowice, Pokój mile widziane uprawnienia do posiadania broni oraz prawo jazdy kat. B kontakt tel., e-mail: d.spyra@kokzabrze.pl; j.jeziorek@kokzabrze.pl

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: brutto+premia
  • Kwalifikowany pracownik ochrony

      Wymagania

      • Inne wymagania: Miejsce pracy: obiekty kopalni Halemba, Bielszowice, Pokój wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony, mile widziane uprawnienia do posiadania broni oraz prawo jazdy kat. B kontakt tel., e-mail: d.spyra@kokzabrze.pl; j.jeziorek@kokzabrze.pl

      Oferujemy

  • Specjalista do spraw kadrowych

    • Zabrze
    • Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: obsługa komputera - pakiet Office
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie - mile widziane wyższe, znajomość obsługi komputera, obsługa pakietu OFFICE i programów kadrowo-płacowych, min. 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku w zespole zajmującym się kadrami

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 5 000 PLN

Pracodawcy w Zabrzu