Czy to Twoja firma?

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA K.M.B BOHDZIEWICZ KATARZYNA praca

Piekary Śląskie
Sklep Wielobranżowy.
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA K.M.B BOHDZIEWICZ KATARZYNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA K.M.B BOHDZIEWICZ KATARZYNA

Praca alert - powiadomienia

Praca FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA K.M.B BOHDZIEWICZ KATARZYNA

  • Kasjer/sprzedawca

    FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA K.M.B BOHDZIEWICZ KATARZYNA
    • Piekary Śląskie
    • umowa o pracę
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA K.M.B BOHDZIEWICZ KATARZYNA - oferty archiwalne

    • Zakres obowiązków

      sprzedaż towarów

      Wymagania

      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie, dyspozycyjność, chęci do pracy, książeczka sanpidowska

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 21 do 21 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 2 zmiany 6-21 do 150h miesięcznie

      Wymagania

      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie, dyspozycyjność, chęci do pracy, książeczka zdrowia,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Godziny pracy do ustalenia Wymiar czasu pracy do ustalenia

Pracodawcy w Piekarach Śląskich