Czy to Twoja firma?

ALTECH POWER sp. z o.o. praca

Tarnowskie Góry
Jako ALTECH Power, z dumą działamy na rynku elektroenergetycznym już ponad 20 lat, z siedzibą w malowniczych Tarnowskich Górach. Specjalizujemy się w instalacjach fotowoltaicznych i wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii, co pozwala nam przyczyniać się do budowania zrównoważonej przyszłości. Nasze doświadczenie i zaangażowanie w rozwój regionalnego rynku fotowoltaicznego to dowód na to, że innowacyjność i ekologia idą u nas w parze. Oferujemy kompleksową obsługę inwestycji - od analizy i projektu, poprzez finansowanie i montaż, aż po serwis i monitoring. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, aby zapewnić najwyższą jakość usług i satysfakcję naszych klientów. Nasza firma to synonim zaufania i ekspertyzy w branży, co codziennie potwierdzamy, dbając o rozwój i innowacje w obszarze energii odnawialnej.
ALTECH POWER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy ALTECH POWER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca ALTECH POWER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ALTECH POWER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Monter instalacji elektrycznych i fotowoltaicznych

    ALTECH POWER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Tarnowskie Góry
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie instalacji elektrycznych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie zawodowe, umiejętność obsługi elektronarzędzi, czynne prawo jazdy kat. b, brak przeciwskazań do pracy na wysokości pow. 3m

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 500 - 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

      Montaż instalacji elektrycznychy i fotowoltaicznych

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie kierunkowe, uprawnienia UDT, uprawnienia SEP, umiejętność obsługi elektronarzędzi, czynne prawo jazdy kat. b, brak przeciwskazań do pracy na wysokości pow. 3 m.

      Oferujemy

Pracodawcy w Tarnowskich Górach