Czy to Twoja firma?

SEB - BUD WROŃSKI SEBASTIAN praca

Zabrze
SEB - BUD WROŃSKI SEBASTIAN najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Zabrze
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy SEB - BUD WROŃSKI SEBASTIAN

Praca alert - powiadomienia

Praca SEB - BUD WROŃSKI SEBASTIAN

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca SEB - BUD WROŃSKI SEBASTIAN - oferty archiwalne

  • Pracownik remontowo-budowlany

    SEB - BUD WROŃSKI SEBASTIAN
    • Zabrze
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prace budowlane wykończeniowe (gipsowanie, malowanie, tynki, kafelkowanie itp.).
      Miejsce wykonywania pracy - teren Śląska (wyjazdy z Zabrza).

      OFERTA PRACY RÓWNIEŻ DLA OSÓB Z UKRAINY.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: wykształcenie zawodowe, umiejętności związane z pracami budowlanymi wykończeniowymi (gipsowanie, malowanie, tynki, kafelkowanie itp.), wskazane doświadczenie w zawodzie, mile widziane prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik budowlany

    • Zabrze
    • Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne
      • Inne wymagania: umiejętności związane z pracami budowlanymi wykończeniowymi (gipsowanie , malowanie, tynki, kafelkowanie itp.), mile widziane prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 100 PLN

Pracodawcy w Zabrzu