PEMUG Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

PEMUG sp. z o.o. praca

Katowice

Jesteśmy PEMUG – Twoim zaufanym partnerem w świecie nowoczesnych rozwiązań przemysłowych. Od naszego powstania w 2003 roku, naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości usług doradczych w zakresie optymalizacji procesów produkcyjnych. Zlokalizowani w sercu Katowic, jesteśmy dumni z naszego wkładu w rozwój przemysłu i technologii. Nasza oferta skierowana jest do tych, którzy szukają innowacyjnych i efektywnych rozwiązań. Specjalizujemy się w instalowaniu maszyn przemysłowych oraz produkcji konstrukcji metalowych, maszyn dla górnictwa i budownictwa. Rozumiemy wyzwania współczesnej produkcji i dlatego nieustannie inwestujemy w rozwój naszego zakładu produkcyjnego, nowe technologie oraz wiedzę i umiejętności naszych pracowników. Jesteśmy firmą, która rośnie i dynamicznie się rozwija, nawet w trudnych dla górnictwa czasach. Nasze hale produkcyjne są coraz większe, a park maszynowy stale się unowocześnia. Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest nie tylko zaawansowany sprzęt, ale przede wszystkim doświadczony i wykwalifikowany zespół. Dlatego też regularnie organizujemy szkolenia, w tym z pierwszej pomocy, aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort pracy naszych pracowników. Nasza działalność nie ogranicza się tylko do Polski – mamy także silną obecność na rynkach zagranicznych. To pozwala nam na wymianę doświadczeń i ciągłe doskonalenie naszych usług. Dzięki solidnemu kapitałowi zakładowemu, który wynosi 8 495 000.00 zł, zapewniamy stabilność finansową i zaufanie naszych klientów. W PEMUG rozumiemy, że każdy klient jest wyjątkowy, a jego potrzeby są indywidualne. Dlatego nasze podejście jest zawsze spersonalizowane i skupione na znalezieniu najlepszego rozwiązania dla Ciebie. Jesteśmy gotowi podjąć się każdego wyzwania i wspólnie osiągnąć sukces. Zapraszamy do współpracy – razem możemy więcej!

PEMUG Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy zarządzanie / dyrekcja inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy PEMUG Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PEMUG Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PEMUG Sp. z o.o.

Siedziba główna

PEMUG Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Katowice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PEMUG Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. kosztorysowania / ofertowania

    • Katowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • GENERALNE WYKONAWSTWO INWESTYCJI

      OD PONAD 70 LAT - BUDUJEMY, MONTUJEMY, MODERNIZUJEMY

      Remonty / modernizacje mostów, rektyfikacje wież, hale przemysłowe

      Zakres obowiązków

      • Analiza dokumentacji,
      • Udział w wizjach lokalnych w terenie,
      • Sporządzanie zapytań ofertowych, ocena i wybór ofert,
      • Sporządzanie przedmiarów, kosztorysów i wycena robót,
      • Prowadzenie negocjacji z podwykonawcami i dostawcami,
      • Uzupełnianie bazy danych podwykonawców i dostawców.

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe inżynierskie lub w trakcie studiów
      • Mile widziane doświadczenie w oferowaniu / wycenach
      • Komunikatywna znajomość j. angielskiego,
      • Znajomość MS Office,
      • Dodatkowy atutem znajomość programów do kosztorysowania (np. NORMA)
      • Mile widziana znajomość MS PROJECT,
      • Prawo jazdy kat. B.
      • Znajomość zasad postępowań objętych Ustawą Prawo Zamówień Publicznych będzie dodatkowym atutem

      Oferujemy

      • Pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
      • Atrakcyjne wynagrodzenie,
      • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach,
      • Pakiet socjalny,
      • System premiowy,
      • Ubezpieczenie grupowe
  • Kierownik robót montażowych

    • Katowice

      • Kierowanie robotami w powierzonej części inwestycji zgodnie z kontraktem
      • Organizacja pracy i zarządzanie powierzonym zespołem
      • Planowanie i kontrola prac montażowych w branży mechanicznej
      • Nadzór nad jakością i terminowością prac
      • Opracowywanie harmonogramu prac
      • Kontrola nad budżetem powierzonych prac
      • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP
      • Rozliczanie podwykonawców
      • Współpraca z Kierownikiem Budowy

      Wymagania

      • Wykształcenie średnie lub w trakcie studiów (kierunek mechaniczny)
      • Znajomość MS Office
      • Prawo jazdy kat. B
      • Komunikatywność
      • Umiejętność pracy w zespole oraz kierowania nim
      • Dyspozycyjność i samodzielność

      Oferujemy

      • Pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
      • Atrakcyjne wynagrodzenie
      • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego oraz awansu
      • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach
      • Pakiet socjalny
      • System premiowy
  • Spawacz / monter konstrukcji stalowych

    • Katowice
    • запрошуємо працівників з України

      • spawanie elementów konstrukcyjnych zgodnie z wymogami projektów technicznych
      • przygotowanie materiału podstawowego do prac spawalniczych (kompletacja, składanie, szczepianie) zgodnie z dokumentacją konstrukcyjną
      • dobór odpowiednich parametrów spawania
      • przygotowanie elementów konstrukcji stalowych do montażu
      • przygotowanie urządzeń do montażu zgodnie z wymogami instrukcji obsługi urządzenia
      • montaż konstrukcji stalowej zgodnie z dokumentacją techniczną
      • dobór odpowiednich narzędzi do prac montażowych
      • praca na wysokości

      Wymagania

      • umiejętność spawania MMA(111) oraz MAG(135)
      • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami oraz narzędziami pneumatycznymi
      • komunikatywność
      • umiejętność pracy w zespole
      • dyspozycyjność i samodzielność

      Oferujemy

      • pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
      • atrakcyjne wynagrodzenie
      • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego oraz awansu
      • możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach
      • pakiet socjalny
      • system premiowy
      • ubezpieczenie grupowe

Pracodawcy w Katowicach