GRUPA WILMAR MAREK WILCZYŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA

Czy to Twoja firma?

GRUPA WILMAR MAREK WILCZYŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA praca

Żórawina

W sercu Dolnego Śląska, w malowniczej Żórawinie, znajduje się nasza pasja i dumna tradycja - Grupa Wilmar Marek Wilczyński. Jesteśmy firmą, która od lat nieustannie rozwija się na polskim rynku, specjalizując się w przetwórstwie rzepaku. Nasze produkty to wynik połączenia bogatej historii, zaawansowanych technologii i ciągłego dążenia do doskonałości.

W Grupie Wilmar Marek Wilczyński każdy ziarno rzepaku jest traktowane z szacunkiem. Wykorzystujemy własne rozwiązania technologiczne i stale rozwijamy dział badawczy, aby nasze produkty przetwórstwa rzepaku i paszowe były synonimem innowacji i najwyższej jakości. Jesteśmy dumni z naszego nowatorskiego podejścia, które pozwala nam na współpracę z dynamicznie rozwijającymi się startupami, co jeszcze bardziej wzmacnia naszą pozycję na rynku.

Nasze zaangażowanie w jakość i zrównoważony rozwój jest potwierdzone certyfikatem Systemu Zrównoważonej Produkcji Biopaliw i Biopłynów KZR-INiG oraz certyfikatem GMP + MI105 GMO Controlled. Te prestiżowe wyróżnienia są świadectwem naszego profesjonalizmu i dbałości o każdy etap produkcji.

W Grupie Wilmar Marek Wilczyński wierzymy, że nasza przyszłość zależy od innowacji i ciągłego poszukiwania lepszych rozwiązań. Dlatego też nieustannie inwestujemy w rozwój naszego potencjału przetwórczego i badawczo-rozwojowego. Nasza firma to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każdy produkt jest częścią większej historii.

Zapraszamy do poznania naszych produktów i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla naszych społeczności, dbając o zrównoważony rozwój i najwyższą jakość produktów. Grupa Wilmar Marek Wilczyński - tu zaczyna się przyszłość przetwórstwa rzepaku.

GRUPA WILMAR MAREK WILCZYŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia badania i rozwój budownictwo / architektura / geodezja praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy GRUPA WILMAR MAREK WILCZYŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GRUPA WILMAR MAREK WILCZYŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GRUPA WILMAR MAREK WILCZYŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA

Siedziba główna

GRUPA WILMAR MAREK WILCZYŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Warszawa
  3. Olsztyn
  4. Łódź
  5. Poznań
  6. Bielsko-Biała
  7. Rzeszów
  8. Sucha Beskidzka
  9. Swidnik
  10. Dzierżoniów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca GRUPA WILMAR MAREK WILCZYŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Inżynier automatyk

    • Żórawina
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Zapewnienie sprawnego działania maszyn i urządzeń, w celu utrzymania ciągłości procesu produkcji,
      • Wykonywanie przeglądów, napraw maszyn i urządzeń, według ustalonych harmonogramów,
      • Obsługa urządzeń na linii technologicznej
      • Utrzymywanie i rejestracja założonych parametrów na linii technologicznej
      • Monitorowanie parametrów pracy urządzeń i zgłaszanie nieprawidłowości do pełnomocnika/koordynatora
      • Wypełnianie arkuszy i zapisów zgodnych ze stanowiskiem pracy
      • Stała współpraca z działem utrzymania ruchu

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe techniczne lub inżynierskie o profilu automatyka, elektrotechnika, mechatronika,
      • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
      • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
      • Uprawnienia energetyczne Gr I, II, III (oferujemy możliwość aktualizacji i wykonania brakujących uprawnień),
      • Mile widziana znajomość j. angielskiego,
      • Umiejętność pracy zespołowej,
      • Umiejętność planowania pracy własnej
      • Kreatywność i aktywność w działaniu,
      • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym oraz równoważnym

      Oferujemy

      • Umowę o pracę
      • Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie oraz stabilne warunki zatrudnienia
      • Możliwość rozwoju
      • Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
      • Karta multisport
      • Pakiet medyczny

Pracodawcy w Żórawinie