Fiber Net Andrzej Stefański

Czy to Twoja firma?

Fiber Net Andrzej Stefański praca

Zamość

Nasza działalność wypełnia potrzeby rynku w związku rozwojem usług elektronicznych.

Powstaliśmy w związku z szybkim wzrostem wymagań dotyczących przepływności łączy abonenckich i jakości usług. Przy budowaniu infrastruktury dostępowej wykorzystujemy najnowsze technologie a nietrudno przewidzieć, że zapotrzebowanie narasta i wymusza zapewnienie dużych przepustowości i najwyższego poziomu. W związku z koniecznością przesyłania strumieni danych o bardzo dużych przepływnościach (Internet, telefon, telewizja ), przy zapewnieniu minimalnych opóźnień oraz bardzo wysokiego bezpieczeństwa, jedynym, właściwym medium transmisyjnym, które nam to umożliwi są światłowody.

    Fiber Net Andrzej Stefański najczęściej poszukuje kandydatów
    - w kategoriach zawodowych:
    inżynieria / technologia / technika serwis / montaż

    Oferty pracy Fiber Net Andrzej Stefański

    Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

    Praca alert - powiadomienia

    Praca Fiber Net Andrzej Stefański

    Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

    Mapa Fiber Net Andrzej Stefański

    Adres rejestrowy

    Fiber Net Andrzej Stefański poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

    Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

    Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

    Profil firmy:
    najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

    1. Bielsko-Biała
    2. Warszawa

    Data aktualizacji: 01.05.2024

    Praca Fiber Net Andrzej Stefański - oferty archiwalne

    • Technik sieci światłowodowej

      • Zamość
      • umowa o pracę
      • pełny etat
      • запрошуємо працівників з України
      • Jeżeli posiadasz zdolności manualne, majsterkowane jest Ci bliskie, z pasją podejmujesz się nowych realizacji, efekty Twojej pracy sprawiają Ci dużo satysfakcji, nie boisz się podejmować nowych zadań i odpowiedzialnie podchodzisz do nich uważasz siebie za osobę samodzielną oraz chętną do nauki, ta praca jest właśnie dla Ciebie!

        Zakres obowiązków

        • Wykonywanie prac pomiarowych;
        • Przygotowywanie sieci kablowych pod zlecony projekt;
        • Łączenie kabli z zastosowaniem dedykowanych muf światłowodowych;
        • Spawanie okablowania światłowodowego;
        • Przeprowadzanie kontroli jakościowych metodą OTDR/ itp.;
        • Opcjonalnie: łączenie kabli energetycznych wysokonapięciowych;

        Wymagania

        • Znajomość technologii FTTH i GPON;
        • Obsługa elektronarzędzi;
        • Zdolności manualne;
        • Minimum wykształcenie zawodowe;
        • Dokładność, przywiązywania uwagi do szczegółów;
        • Prawo jazdy kat. B;
        • Sumienność;
        • Elastyczność;
        • Sprawność fizyczna;
        • Motywacja do pracy;

        Oferujemy

        • Możliwość doszkolenia;
        • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania;
        • Możliwość rozwoju zawodowego;
        • Pracę w miłej atmosferze i w zgranym zespole;
    • Technik/monter

      • Zamość

        • Montaż instalacji i układów elektrycznych i teletechnicznych;
        • Montaż szaf sterowniczych i rozdzielni elektrycznych;
        • Montaż instalacji i urządzeń elektrycznych;
        • Obsługa komputera;

        Wymagania

        Oferujemy

    Pracodawcy w Zamościu