Czy to Twoja firma?

FLYSTORE.pl praca

Pszczyna

Witaj w świecie FLYSTORE.pl, Twoim przewodniku po niebie, gdzie pasja do lotu łączy się z najnowszą technologią. Jesteśmy dumni, że możemy się przedstawić jako jeden z pierwszych autoryzowanych dealerów DJI w Polsce, co czyni nas pionierem w branży dronów na polskim rynku. Nasza siedziba znajduje się w malowniczej Pszczynie, w sercu województwa śląskiego, skąd z zapałem dostarczamy naszym klientom najwyższej klasy drony DJI oraz Autel, wraz z bogatym asortymentem akcesoriów.

Nasza firma to zespół profesjonalistów, których liczba oscyluje między 11 a 50 pasjonatami. Każdy z nas jest ekspertem w swojej dziedzinie, co pozwala nam na oferowanie profesjonalnej i szybkiej obsługi. Rozumiemy, że zakup drona to nie tylko transakcja, ale przede wszystkim początek przygody, dlatego zawsze stawiamy na doradztwo i rekomendacje dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Jako autoryzowany sklep DJI oraz Autel, dbamy o to, by każdy zakup był dla Ciebie bezpieczny i satysfakcjonujący. W naszym asortymencie znajdziesz wyłącznie produkty pochodzące z oficjalnej polskiej dystrybucji, objęte gwarancją producenta oraz pełnym wsparciem technicznym. To dla nas kwestia zaufania i odpowiedzialności.

Nasza pozycja na rynku to wynik nie tylko szerokiego wyboru produktów, ale przede wszystkim wysokiego poziomu obsługi klienta. Rozumiemy, że zaufanie buduje się nie tylko poprzez konkurencyjne ceny, ale również przez zrozumienie i znajomość produktów od podszewki. Dlatego też zarządzamy Twoją flotą dronów z dużą dbałością o szczegóły, abyś mógł cieszyć się bezproblemowym użytkowaniem.

W FLYSTORE.pl wierzymy, że niebo jest dla wszystkich. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, czy entuzjastą dronów, nasza oferta jest skrojona na miarę Twoich potrzeb. Zapraszamy do dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów i wspólnego odkrywania możliwości, jakie dają drony. Razem możemy osiągnąć więcej – dołącz do nas i rozwiń skrzydła z FLYSTORE.pl.

FLYSTORE.pl najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
internet / e-commerce / nowe media

Oferty pracy FLYSTORE.pl

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FLYSTORE.pl

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FLYSTORE.pl

Siedziba główna

Praca FLYSTORE.pl - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Sprzedaży internetowej / E-commerce - Pszczyna

    FLYSTORE.pl
    • Pszczyna
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • praca od zaraz
    • Prężnie rozwijająca się firma z branży technologicznej – FLYSTORE.pl poszukuje kandydatów odpowiedzialnych za bieżącą sprzedaż internetową. Firma zajmuje się sprzedażą elektroniki użytkowej.

      Zakres obowiązków

      • Tworzenie / Wystawienie / Edycja ofert (Allegro / Strona internetowa)
      • Analiza i monitorowania działań konkurencji;
      • Zarządzanie promocjami i wyróżnieniami;
      • Dbanie o atrakcyjność i aktualność ofert na różnych kanałach sprzedaży m. in. Allegro.

      Wymagania

      • Doświadczenie w pracy w branży e-commerce;
      • Dobrej znajomość platformy Allegro lub platform sklepowych opartych na IAI (IdoSell) lub Shoper
      • Bardzo dobrej organizacji pracy i dokładności;
      • Komunikatywności i samodzielności;
      • Wysokiej kultury osobistej;
      • Umiejętności pracy w zespole;
      • Kreatywności w zakresie radzenia sobie z niestandardowymi sytuacjami.

      Mile widziane:

      • Znajomość obsługi Baselinkera,
      • Znajomość Subiekt GT,
      • Znajomość obsługi Ceneo,
      • Znajomość narzędzi promocyjny na Allegro,
      • Znajomość narzędzi analitycznych dot. Allegro.
      • Znajomość obsługi platformy Shoper lub IAI (IdoSell)

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie w pełnym wymiarze godzin (kwestia do ustalenia indywidualnie);
      • Pracę w nowym przestronnym biurze od 8:00 - 16:00;
      • Pracę w młodym, dynamicznym zespole;
      • Wszystkie niezbędne narzędzia – w tym obszerne szkolenie z zakresu działalności firmy, produktów i sprzedaży;

      • miłą i przyjazną atmosferę w pracy oraz pomoc przy wdrożeniu w nowe obowiązki

      • pracę w ciekawej branży;

      Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą i sądzisz, że pasujesz do naszego zespołu- wyślij swoje zgłoszenie, chętnie spotkamy się z Tobą na rozmowie kwalifikacyjnej!

      Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Pracodawcy w Pszczynie