Czy to Twoja firma?

TNT Dariusz Pruszkowski srt. przem. praca

Izabelin

Witajcie w świecie "Tnt" Dariusz Pruszkowski-Artykuły Przemysłowe, gdzie każdy dzień to nowa przygoda i okazja do świętowania radości życia. Nasza podróż rozpoczęła się 1 maja 2001 roku w malowniczym Hornówku, gdzie zakorzeniliśmy naszą pasję do tworzenia niezapomnianych wrażeń.

Specjalizujemy się w branży rozrywkowej, a serce naszej działalności bije w rytmie cyrków i wesołych miasteczek. To właśnie tam, w wirze kolorów i dźwięków, nasi goście odnajdują uśmiech i beztroską zabawę. Ale nasza oferta to znacznie więcej niż tylko atrakcje rozrywkowe. Rozumiemy, że różne okazje wymagają różnorodnych rozwiązań, dlatego z dumą prezentujemy szeroki wachlarz usług.

Od sprzedaży detalicznej, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, przez wyspecjalizowane sklepy z odzieżą, aż po różnorodne opcje gastronomiczne – stacjonarne i ruchome, jesteśmy gotowi zaspokoić każdy gust i potrzebę. Nasze restauracje i punkty gastronomiczne to miejsca, gdzie smak i jakość idą w parze z przyjemną atmosferą.

Dla tych, którzy poszukują nie tylko rozrywki, ale i możliwości inwestycyjnych, oferujemy pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. A kiedy przychodzi czas na aktywny wypoczynek, nasz sprzęt rekreacyjny i sportowy jest do Waszej dyspozycji. Wypożyczalnia sprzętu to nasza odpowiedź na potrzeby miłośników aktywności na świeżym powietrzu.

Wspieramy również kulturę i sztukę, oferując działalność wspomagającą wystawianie przedstawień artystycznych. Dla sportowców i tych, którzy dbają o kondycję, otwieramy drzwi do naszych obiektów sportowych i miejsc służących poprawie kondycji fizycznej.

W "Tnt" Dariusz Pruszkowski-Artykuły Przemysłowe, każdy dzień to nowa historia, którą piszemy razem z Wami. Zapraszamy do świata, gdzie radość, zabawa i satysfakcja klienta są naszymi najwyższymi priorytetami. Dołączcie do naszej wspólnej przygody i stwórzmy niezapomniane wspomnienia razem!

TNT Dariusz Pruszkowski srt. przem. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Instruktor Izabelin
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy TNT Dariusz Pruszkowski srt. przem.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TNT Dariusz Pruszkowski srt. przem.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TNT Dariusz Pruszkowski srt. przem.

Siedziba główna

Praca TNT Dariusz Pruszkowski srt. przem. - oferty archiwalne

  • Instruktor Park Linowy Bielany

    TNT Dariusz Pruszkowski srt. przem.
    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • dodatkowa/dorywcza
    • запрошуємо працівників з України
    • 20-25 zł / godz.
    • Poszukujemy odpowiedzialnych osób do pracy w Parku Linowym Bielany na okres maj-październik. Doświadczenie w pracy w parkach linowych będzie dodatkowym atutem.

      Początkującym zapewniamy szkolenie.

      • Praca dla osób powyżej 18 roku życia.
      • Dobrze widziany status studenta

      Zakres obowiązków

      • Udzielanie instruktażu
      • Zakładanie klientom uprzęży alpinistycznej
      • Prowadzenie szkoleń
      • Sprawowanie konroli nad klientami korzystającymi z tras Parku Linowego

      Wymagania

      • Sprawność fizyczna
      • Punktualność
      • Język angielski na poziomie komunikatywnym
      • Umiejętność pracy w zespole
      • Umiejętność komunikacji z dziećmi
      • Niepalący
      • Brak lęku wysokości
      • Dla osób z Ukrainy język polski na poziomie podstawowej komunikacji

      Oferujemy

      • Praca w pozytywnym energicznym zespole
      • Elastyczne godziny pracy
      • Praca na otwartym powietrzu
      • Możliwe zatrudnienie tylko na weekendy

Pracodawcy w Izabelinie