Czy to Twoja firma?

Spółdzielnia Usług Wielobranżowych w Rumi praca

Rumia

Spółdzielnia Usług Wielobranżowych w Rumi to więcej niż firma – to historia ciągłego rozwoju i dostosowywania się do potrzeb naszych Klientów, która zaczęła się w 1974 roku. Od tamtego czasu nieustannie ewoluujemy, przekształcając się z lokalnej spółdzielni kółek rolniczych w nowoczesne przedsiębiorstwo usługowe, które w 1999 roku przyjęło obecną nazwę i profil działalności.

Nasza oferta to szeroki wachlarz usług, które realizujemy z pasją i zaangażowaniem. Zajmujemy się mechaniką samochodową, wykorzystując najnowsze technologie diagnostyczne, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość obsługi. Dzięki lokalizacji w centrum Rumi, przy głównej arterii komunikacyjnej, jesteśmy łatwo dostępni i zawsze gotowi służyć pomocą.

Nie ograniczamy się jednak do samochodów. Nasza działalność obejmuje również utrzymanie czystości i porządku w przestrzeni miejskiej – sprzątanie, zamiatanie, odśnieżanie ulic, a także dbanie o tereny zielone, co sprawia, że Rumia staje się coraz piękniejsza i przyjemniejsza dla mieszkańców oraz odwiedzających.

Dodatkowo oferujemy usługi z zakresu reklamy, zapewniając powierzchnie reklamowe w strategicznych miejscach miasta, co stanowi doskonałą okazję dla lokalnych przedsiębiorców do promowania swoich usług i produktów. Nasza Stacja Kontroli Pojazdów oraz Zakład Usług Mechanizacyjnych (ZUM) to gwarancja rzetelności i profesjonalizmu.

Idąc z duchem czasu, nieustannie inwestujemy w innowacje, aby nasze usługi były nie tylko na najwyższym poziomie, ale również aby odpowiadały na dynamicznie zmieniające się potrzeby rynku. Mimo braku danych dotyczących naszej pozycji rynkowej, jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie i ciągłe dążenie do doskonałości przemawiają same za siebie.

W Spółdzielni Usług Wielobranżowych w Rumi rozumiemy, że sukces leży w szczegółach i ludziach, którzy tworzą nasz zespół. Chociaż nie dysponujemy informacjami o liczbie naszych pracowników, każdy z nich jest dla nas ważny i przyczynia się do budowania silnej marki.

Nasza przewaga konkurencyjna wynika nie tylko z lokalizacji, ale również z zaufania, jakim obdarzają nas nasi Klienci. Dzięki nim czujemy się częścią lokalnej społeczności i jesteśmy dumni, że możemy przyczyniać się do jej rozwoju.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych Klientów Spółdzielni Usług Wielobranżowych w Rumi, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a jakość usług idzie w parze z dbałością o potrzeby naszego miasta i jego mieszkańców.

Spółdzielnia Usług Wielobranżowych w Rumi najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Spółdzielnia Usług Wielobranżowych w Rumi

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Spółdzielnia Usług Wielobranżowych w Rumi

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Spółdzielnia Usług Wielobranżowych w Rumi

Siedziba główna

Spółdzielnia Usług Wielobranżowych w Rumi poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Spółdzielnia Usług Wielobranżowych w Rumi - oferty archiwalne

  • Pracownik porządkowy

    Spółdzielnia Usług Wielobranżowych w Rumi
    • Rumia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prace fizyczne przy koszeniu terenów zielonych, sprzątaniu, odśnieżaniu, pracach komunalnych na terenie gminy Wejherowo. Oferta również dla osób z Ukrainy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: chęć do pracy, mile widziane prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rumi