Czy to Twoja firma?

BEL - POL sp. z o.o. praca

Rumia

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumni, że możemy być częścią przemian w polskich domach. Nasza historia rozpoczęła się 30 lat temu w Świdnicy, kiedy to otworzyliśmy nasz pierwszy sklep z panelami ściennymi. Od tamtej pory nieustannie się rozwijamy, stając się liderem w branży materiałów wykończeniowych w Polsce.

W BEL-POL, nasza misja jest prosta, lecz ambitna – chcemy zaspokajać potrzeby podnoszenia poziomu życia poprzez oferowanie najwyższej jakości nowoczesnych materiałów wykończenia wnętrz. To, co nas wyróżnia, to połączenie korzystnych cen z dostępem do produktów, które idą w parze z najnowszymi światowymi trendami we wzornictwie.

Nasze oferty produktowe to nie tylko drzwi w najróżniejszych stylach – przesuwne, szklane, wewnętrzne, zewnętrzne, wejściowe, pokojowe, czy antywłamaniowe – ale również panele podłogowe winylowe i drewniane oraz deski podłogowe. Rozumiemy, że zakup to dopiero początek. Dlatego też zapewniamy profesjonalne usługi montażu, które obejmują pomiary i transport, by nasze produkty idealnie wpasowały się w przestrzeń naszych klientów.

Jesteśmy dumni z naszego zespołu, który liczy ponad 850 osób. To dzięki ich zaangażowaniu i kompetencjom możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko największy salon w Polsce, zlokalizowany w Warszawie Targówku, ale również ciągłe dążenie do innowacji i doskonałości w każdym aspekcie naszej działalności.

Zapraszamy do odwiedzenia jednego z naszych ponad 95 salonów sprzedaży lub skorzystania z usług naszych 10 centrów dystrybucji. Współpracujemy zarówno z klientami detalicznymi, jak i hurtowymi, a także z czołowymi firmami budowlanymi, realizując projekty inwestycyjne. W BEL-POL wierzymy, że każdy zasługuje na piękne i funkcjonalne wnętrze, a naszą rolą jest pomóc to osiągnąć. Zapraszamy do współtworzenia przestrzeni, która będzie źródłem radości i komfortu na lata.

BEL - POL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport doradztwo / konsulting / audyt sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy BEL - POL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BEL - POL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BEL - POL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

BEL - POL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
BEL - POL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk
  2. Bielsko-Biała
  3. Gdynia
  4. Pruszków
  5. Rumia

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca BEL - POL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kierowca kat. c

    • Rumia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Rozładunek samochodu, rozwożenie towaru do klienta, prowadzenie dokumentacji wywozowej. Obsługa tachografu cyfrowego, znajomość przepisów, karta kierowcy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat. C

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik działu sprzedaży

    • Rumia

      Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej, wystawianie FV, obsługa klienta.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: obsługa komputera i urządzeń biurowych
      • Inne wymagania: doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

    • Rumia

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

      Oferujemy

Pracodawcy w Rumi