Czy to Twoja firma?

Lucas Building praca

Rumia

W sercu Trójmiasta, tam gdzie innowacja spotyka tradycję, znajduje się Lucas Building – nasz dumny wkład w kształtowanie krajobrazu budowlanego regionu. Specjalizujemy się w tworzeniu przestrzeni, które nie tylko zachwycają estetyką, ale i są wyznacznikiem trwałości oraz energooszczędności. Nasza oferta obejmuje kompleksowe ocieplenie budynków, począwszy od tych jednorodzinnych, a skończywszy na obiektach przemysłowych.

Jesteśmy mistrzami w wznoszeniu domów jednorodzinnych, od wolnostojących po szeregowe, wielokondygnacyjne konstrukcje. Nasza specjalność to budowa domów z ceramiki szlifowanej na tzw. montaż bezspoinowy z użyciem pianki – technologia ta pozwala na tworzenie domów pasywnych, które są synonimem nowoczesności i efektywności energetycznej.

W Lucas Building wierzymy, że fundamentem każdego udanego projektu jest nie tylko solidność wykonania, ale i głębokie zrozumienie potrzeb naszych klientów. Dlatego też oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru technologii budowania oraz stosowanych materiałów. Nasz doświadczony personel, wykorzystując profesjonalne narzędzia, gwarantuje najwyższą jakość usług budowlanych, co jest naszym niepodważalnym atutem na rynku.

W każdym projekcie, który podejmujemy, staramy się łączyć naszą pasję do budowania z praktycznym podejściem, które zapewnia naszym klientom spokój ducha i pewność, że ich inwestycja jest w dobrych rękach. Nasza specjalizacja w budowie domów z ceramiki szlifowanej to nie tylko wybór technologii, ale i wyraz zaangażowania w poszukiwanie rozwiązań, które będą służyć przez pokolenia.

Lucas Building to więcej niż firma budowlana – to zespół ludzi, którzy każdego dnia wkładają swoje serce i umiejętności w to, aby przestrzeń wokół nas była piękniejsza, funkcjonalna i zrównoważona. Zapraszamy do współtworzenia przyszłości, gdzie każdy budynek jest świadectwem naszej wspólnej wizji doskonałości.

Lucas Building najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Rumia
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Lucas Building

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Lucas Building

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Lucas Building

Siedziba główna

Praca Lucas Building - oferty archiwalne

  • Monter fasad, ocieplenia, elewacje

    Lucas Building
    • Rumia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 5 000-6 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      • Montaż rusztowania, montaż izolacji metoda mokra (na klej)
      • Montaż warsty zbrojeniowej (siatka+klej) nakładanie tynku cienkowarstwowego zewnętrznego, malowanie

      Wymagania

      • Wymagamy sumienności i staranności w wykonywaniu powierzonych zadań
      • Punktualności, systematyczności

      Oferujemy

      • Umowę o pracę
      • Pelny etat
      • Ciągłość pracy nie zależnie od warunków pogodowych
      • Wynagrodzenie co tygodniowe 2 tygodniowe bądź miesięczne
      • Niezbędne profesjonalne narzędzia potrzebne do pracy
      • Pełny ubiór bhp
      • Transport na oraz z budowy

Pracodawcy w Rumi