Czy to Twoja firma?

Akelektryk Andrzej Kreft praca

Rumia
AK Elektryk to renomowana firma specjalizująca się w instalacjach elektrycznych, której zaufało wielu klientów indywidualnych oraz dużych inwestorów. Nasze usługi obejmują instalacje mieszkaniowe, komercyjne i przemysłowe, realizowane zawsze z należytą starannością i zgodnie z najnowszymi przepisami, co gwarantuje bezpieczeństwo i zadowolenie użytkowników. Zespół AK Elektryk to wykwalifikowani fachowcy, którzy swoje bogate doświadczenie przekuwają w solidność montażu, terminowość wykonywanych prac oraz profesjonalne doradztwo techniczne. Dzięki posiadaniu wszystkich niezbędnych pozwoleni i licencji, nasi klienci mogą być pewni, że powierzają swoje projekty w ręce prawdziwych ekspertów. W AK Elektryk stawiamy na jasną komunikację i budowanie trwałych relacji, zapewniając usługi, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania naszych klientów.
Akelektryk Andrzej Kreft najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektromonter Rumia
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Akelektryk Andrzej Kreft

Praca alert - powiadomienia

Praca Akelektryk Andrzej Kreft

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Akelektryk Andrzej Kreft

Adres rejestrowy

Praca Akelektryk Andrzej Kreft - oferty archiwalne

  • Elektromonter

    Akelektryk Andrzej Kreft
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie instalacji elektrycznych: montaż okablowania, opraw, tras kablowych, osprzętu. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: czytanie schematów elektrycznych, instalatorstwo elektryczne
      • Inne wymagania: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rumi