Czy to Twoja firma?

Fundacja na Rzecz Chorych na SM im. bł. Anieli Salawy praca

Kraków

Od ponad dwóch dekad jesteśmy blisko ludzi, którzy każdego dnia zmierają się z wyzwaniami, jakie niesie stwardnienie rozsiane. Nasza fundacja, z głębokimi korzeniami w Krakowie, to miejsce, gdzie opieka i wsparcie nabierają prawdziwego znaczenia. Naszym celem jest nie tylko pomoc medyczna, ale również budowanie społeczności, w której każdy czuje się zrozumiany i akceptowany.

W sercu naszej działalności leży Centrum Rehabilitacyjno-Pielęgnacyjne „Ostoja”, gdzie zespół wykwalifikowanych specjalistów dba o dobrostan naszych podopiecznych. Oferujemy szeroki zakres usług opiekuńczych, od zwykłych po specjalistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Rozumiemy, jak ważny jest dostęp do odpowiedniego sprzętu, dlatego nasza wypożyczalnia i sklep medyczno-rehabilitacyjny są zawsze otwarte dla tych, którzy potrzebują wsparcia w codziennym funkcjonowaniu.

Jesteśmy dumni z tego, że nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego jest najstarsza w Krakowie i służy mieszkańcom już od siedemnastu lat. To świadczy o naszym doświadczeniu i zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci. Dodatkowo, organizujemy imprezy i wycieczki integracyjne, które są okazją do wymiany doświadczeń, nawiązywania nowych przyjaźni i po prostu dobrej zabawy.

Zdajemy sobie sprawę, że życie z niepełnosprawnością to także wyzwania zawodowe. Dlatego oferujemy pośrednictwo pracy oraz kursy aktywizacji zawodowej, które pomagają naszym podopiecznym odnaleźć się na rynku pracy. Wierzymy, że każdy ma prawo do aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym i zawodowym.

Nasza fundacja to nie tylko miejsce rehabilitacji, to społeczność, która wspiera się nawzajem. Prowadzimy szkolenia dla rodzin, pomagamy w zrozumieniu i radzeniu sobie z chorobą. Nasz warsztat naprawczy sprzętu rehabilitacyjnego zapewnia, że żaden niezbędny do życia sprzęt nie pozostanie niesprawny.

W naszej codziennej pracy kierujemy się zasadami empatii, profesjonalizmu i nieustannego dążenia do poprawy jakości życia osób niepełnosprawnych. Zapraszamy do poznania naszej historii, dołączenia do naszej społeczności i wspólnego tworzenia lepszego jutra dla osób zmagających się ze stwardnieniem rozsianym i innymi schorzeniami neurologicznymi. Razem możemy więcej.

Fundacja na Rzecz Chorych na SM im. bł. Anieli Salawy najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Fundacja na Rzecz Chorych na SM im. bł. Anieli Salawy

Praca alert - powiadomienia

Praca Fundacja na Rzecz Chorych na SM im. bł. Anieli Salawy

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Fundacja na Rzecz Chorych na SM im. bł. Anieli Salawy

Siedziba główna

Fundacja na Rzecz Chorych na SM im. bł. Anieli Salawy poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Fundacja na Rzecz Chorych na SM im. bł. Anieli Salawy
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Pruszków
  3. Warszawa
  4. Bielsko-Biała
  5. Łódź

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Fundacja na Rzecz Chorych na SM im. bł. Anieli Salawy - oferty archiwalne

  • Koordynator-diagnosta usług opiekuńczych

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przyjmowanie zleceń realizacji usług opiekuńczych oraz ich zlecenia osobom bezpośrednio realizującym usługi.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, kierunek: dowolny
      • Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik biurowy

    • Kraków

      Prace administracyjno-biurowe w siedzibie firmy

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych (Microsoft Office)
      • Inne wymagania: obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej prowadzenie dokumentacji personalnej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • Opis wynagrodzenia: [Godzina zakończenia pracy] : 15:30 mogą być osoby z gr.inw.

Pracodawcy w Krakowie