ELWO Elżbieta Woldańska

Czy to Twoja firma?

ELWO Elżbieta Woldańska praca

Piastów

Od momentu naszego założenia 10 lutego 2000 roku, ELWO Elżbieta Woldańska stała się synonimem wszechstronności i zaangażowania w branży nieruchomości oraz szeroko pojętych usługach biznesowych. Z siedzibą w malowniczym Piastowie, nasza firma z dumą służy mieszkańcom województwa mazowieckiego, oferując nie tylko pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, ale także kompleksową obsługę korespondencji firmowej, co stanowi solidny fundament dla efektywnego zarządzania przedsiębiorstwem.

Nasza oferta to mozaika usług, które są odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby naszych klientów. Zajmujemy się projektowaniem graficznym, które łączy estetykę z funkcjonalnością, a nasze projekty obiektów produkcyjnych i przemysłowych odzwierciedlają nowoczesne rozwiązania architektoniczne. Troska o detale i estetykę przestrzeni przenosi się również na zagospodarowanie terenów zieleni – od pielęgnacji trawników po kompleksowe projekty ogrodów.

W ELWO Elżbieta Woldańska rozumiemy, że każdy detal ma znaczenie. Dlatego nasze usługi tynkarskie i sprzątające charakteryzują się niezawodnością i dbałością o najwyższe standardy. Wspieramy również naszych klientów w obszarze sprzedaży i reklamy towarów, oferując skuteczne rozwiązania, które przekładają się na ich sukces rynkowy.

Jesteśmy firmą, która rozwija się razem z naszymi klientami. Przez lata zdobyliśmy zaufanie i uznanie, co pozwoliło nam na budowanie długotrwałych relacji biznesowych. Nasze usługi są wyrazem zrozumienia dla potrzeb rynku i indywidualnego podejścia do każdego zlecenia.

Choć nie posiadamy formalnie zdefiniowanej misji czy zestawu wartości, nasze działania każdego dnia odzwierciedlają zaangażowanie i pasję, z jaką podchodzimy do pracy. Współpraca z nami to gwarancja profesjonalizmu, elastyczności i innowacyjności, które są nieodłącznymi elementami naszej codziennej działalności.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – razem możemy stworzyć przestrzeń, która będzie inspirować, funkcjonować efektywnie i przynosić radość z użytkowania. ELWO Elżbieta Woldańska to więcej niż firma – to partner w realizacji Twoich biznesowych wizji.

ELWO Elżbieta Woldańska najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pośrednik Piastów
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy ELWO Elżbieta Woldańska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ELWO Elżbieta Woldańska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ELWO Elżbieta Woldańska

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa
  3. Bielsko-Biała
  4. Pruszków

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca ELWO Elżbieta Woldańska - oferty archiwalne

  • Doradca ds. nieruchomości

    • Piastów
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • Jesteś idealnym kandydatem, jeżeli:

      - interesuje Cię rynek nieruchomości,

      - jesteś osobą otwartą, łatwo nawiżaującą relacje z ludźmi,

      - jesteś silnie zorientowany na osiąganie stawianych celów sprzedażowych,

      - wyróżniasz się dużą kulturą osobistą,

      Zakres obowiązków

      - Pozyskiwanie i obsługa klientów,

      - Profesjonalne doradztwo w zakresie obrotu nieruchomościami,

      - Przeprowadzanie prezentacji ofert,

      - Budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez wysoki standard obsługi klienta,

      - Budowanie bazy ofert

      Wymagania

      Od kandydatów oczekujemy:

      - Doświadczenia w sprzedaży (mile widziane doświadczenie w branży nieruchomości),

      - Kreatywności, samodzielności, dobrej organizacji pracy,

      - Podstawowej znajomości miasta,

      - Zainteresowania rynkiem nieruchomości,

      - Łatwości nawiązywania relacji z klientem,

      - Gotowości do założenia własnej działalności gospodarczej lub pracy na umowę zlecenie.

      Oferujemy

      - Kontrakt B2B, umowa zlecenie

      - Elastyczny czas pracy,

      - Wysokie zarobki zależne od zaangażowania w pracę,

      - Dostęp do ofert z rynku pierwotnego,

      - Indywidualne wsparcie

    • Warszawa
    • Działamy na rynku nieruchomości od 1997 roku. Szukamy do naszego zespołu osoby z doświadczeniem w sprzedaży, która chce spróbować swoich sił w branży nieruchomości. Początkowo praca w naszym biurze w Ursusie. W miarę zdobywania doświadczenia możliwa coraz większa niezależność i dowolność organizacji czasu pracy.

      Oferta idealna dla osoby ambitnej, która ceni sobie niezależność, dająca możliwość osiągnięcia wysokich dochodów już po 2-3 miesiącach pracy.

      - Budowanie bazy ofert.

      Wymagania

      - Mile widziane doświadczenie w sprzedaży, a szczególnie w branży nieruchomości,

      Oferujemy

      - Indywidualne wsparcie,

      - Udział w prowizji ze sprzedaży nieruchomości (2-2,5% wartości transakcji).

Pracodawcy w Piastowie