Czy to Twoja firma?

Biuro Rachunkowe mgr Mariola Adamczyk praca

Bystra

Witajcie w świecie precyzji i zaufania, które są fundamentem naszej działalności. Biuro Rachunkowe mgr Mariola Adamczyk to miejsce, gdzie profesjonalizm spotyka się z indywidualnym podejściem do każdego klienta. Nasza historia rozpoczęła się w 2017 roku w malowniczym Czechowicach-Dziedzicach, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć firmę, która dziś jest synonimem rzetelności w branży rachunkowej.

Nasze usługi to nie tylko działalność rachunkowo-księgowa, ale również szeroki wachlarz rozwiązań dla biznesu i indywidualnych potrzeb. Od sprzedaży detalicznej, przez transport drogowy towarów, wynajem maszyn i urządzeń, aż po kompleksową obsługę administracyjną biur – jesteśmy wszechstronni i gotowi sprostać różnorodnym wyzwaniom. Nasze działania nie ograniczają się jedynie do liczb i faktur, rozumiemy też potrzebę piękna i harmonii, oferując sprzedaż kwiatów i roślin, a także dbając o zagospodarowanie terenów zieleni.

Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i z każdym dniem staramy się być jeszcze lepsi. Nasze usługi są świadectwem zaangażowania i troski o każdy, nawet najmniejszy szczegół. W naszej pracy kierujemy się zasadami, które pozwalają nam budować długotrwałe i satysfakcjonujące relacje z naszymi klientami.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy cenią sobie profesjonalizm, indywidualne podejście i kompleksową obsługę. W Biurze Rachunkowym mgr Mariola Adamczyk zawsze możecie liczyć na przyjazną atmosferę i ekspertów, którzy z pasją podchodzą do swoich obowiązków. Razem możemy więcej – dołączcie do grona naszych zadowolonych klientów i przekonajcie się, jak wiele możemy Wam zaoferować.

Oferty pracy Biuro Rachunkowe mgr Mariola Adamczyk

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Biuro Rachunkowe mgr Mariola Adamczyk

Mapa Biuro Rachunkowe mgr Mariola Adamczyk

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Biuro Rachunkowe mgr Mariola Adamczyk
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Bielsko-Biała
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Biuro Rachunkowe mgr Mariola Adamczyk - oferty archiwalne

  • Płatny Staż Asystent księgowego - praca w Bielsku (biuro Meszna)

    • Bielsko-Biała
    • staż/praktyka
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • Licencjonowane Biuro Rachunkowe w Mesznej przyjmie na płatny staż do przyuczenia wykonywania zawodu na stanowisku asystent księgowego.

      Od kwietnia rozpoczynamy płatny staż dofinansowany z Urzędu Pracy na min. 6 miesięcy - zapraszam do przesyłania CV z zaznaczeniem w treści "staż", po zakończeniu stażu zapewniamy zatrudnienie oraz doskonałe referencje.

      W przypadku stażu konieczna jest rejestracja w Urzędzie Pracy w Bielsku Białej - rejestracja następuje po pozytywnym zaakceptowaniu kandydata przez Nasze Biuro.

      Po zakończonym stażu zapewniamy zatrudnienie oraz umiejętność samodzielnego wykonywania obowiązków z zakresu asystenta księgowego.

      Posiadamy bardzo wysokie rekomendacje i uznanie w Urzędzie Pracy (program stażu, jakość nauczania).

      Zapraszam do przesyłania CV.

      Zakres obowiązków

      • Zapoznanie z działalnością Biura;
      • Zapoznanie z czynnościami i obowiązkami na stanowisku pracy/stażu;
      • Nauka obsługi programów;
      • Zapoznanie z obiegiem dokumentacji w biurze;
      • Weryfikacja dokumentów;
      • Segregacja dokumentów;
      • Wprowadzanie danych do systemu;
      • Zapoznanie z zasadami archiwizacji dokumentów;
      • Prace archiwizacyjne;
      • Wprowadzanie danych do systemu, samodzielna obsługa programów księgowych;
      • Księgowanie dokumentów, sporządzenie deklaracji;

      Wymagania

      Przed rozpoczęciem stażu konieczna rejestracja w Urzędzie Pracy ( Bielsko-Biała lub Cz-Dz).

      Chęć nauki na stanowisku asystent księgowego.

      Mile widziane prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

Pracodawcy w Bystrej