MTS PROJECT

Czy to Twoja firma?

MTS PROJECT praca

Chorzów

MTS Project firma zajmują się wsparciem technicznym dla przemysłu, dostarczająca części i elementy maszyn oraz wykonująca projekty modernizacyjne linii technologicznych poszukuje pracownika na stanowisko konstruktora – inżyniera.

MTS PROJECT najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Konstruktor Chorzów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy MTS PROJECT

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MTS PROJECT

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MTS PROJECT

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
MTS PROJECT
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Katowice
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca MTS PROJECT - oferty archiwalne

  • Inżynier - konstruktor

    MTS PROJECT
    • Chorzów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

      Wymagane dokumenty: CV

      Zakres obowiązków

      • Wykonywanie dokumentacji technicznej elementów maszyn, części;
      • Zamawianie części, kontrola stanów magazynowych, przygotowywanie wysyłki części;
      • Kontakt z klientami, rozmowy handlowe, przygotowywanie ofert, pomiary elementów;
      • Nadzór nad projektami (od kontaktu z klientem po dostawę gotowych elementów czy też ich montaż);
      • Nadzór i koordynacja kooperantów;
      • Kalkulacja i kontrola kosztów projektów;

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne o profilu mechanicznym;
      • Umiejętność posługiwania się programami CAD (Autocad);
      • Preferowana znajomość Solid Works;
      • Prawo jazdy kategorii B;
      • Nie wymagamy doświadczenia ale jedynie otwartego podejścia;
      • Entuzjazm, poczucie humoru;

      Oferujemy

      • Pracę w małej, elastycznej, rozwijającej się firmie;
      • Pracę w firmie otwartej na twoje pomysły oraz możliwość samodzielnego tworzenia i kierowania swoją pracą;
      • Kontakt z klientami z różnych branż;
      • Różnorodny zakres projektów;
      • Możliwości zdobywania doświadczenia i poszerzania wiedzy;
      • Możliwość elastycznego czasu pracy;

Pracodawcy w Chorzowie