Czy to Twoja firma?

Inwen praca

Piastów

Od ponad czterech dekad, w Inwen, tworzymy historię motoryzacji, dostarczając produkty, które nie tylko spełniają, ale często wyznaczają nowe standardy w branży oznakowania pojazdów. Nasza podróż rozpoczęła się w 1979 roku, kiedy to po raz pierwszy wprowadziliśmy na rynek tablice rejestracyjne, które z biegiem lat ewoluowały, by sprostać rosnącym wymaganiom technologicznym i prawom, które rządzą naszymi drogami.

Jesteśmy dumni, że w 1993 roku rozszerzyliśmy naszą ofertę o ramki do tablic rejestracyjnych, a od 2000 roku nasze białe, odblaskowe tablice stały się symbolem innowacji i bezpieczeństwa. W 2006 roku dodaliśmy do naszych produktów symbol Unii Europejskiej, co było ważnym krokiem w naszym rozwoju i potwierdzeniem europejskich standardów jakości, które reprezentujemy.

Nasze produkty, od ramek samochodowych z nadrukiem sitodrukowym i cyfrowym, poprzez ramki kwadratowe dla pojazdów terenowych i ciężarowych, aż po ekskluzywne ramki wypukłe 3D dla dealerów samochodów klasy wyższej, są wyrazem naszej pasji do doskonałości. Innowacyjne ramki z powierzchnią Doming i nasze tablice rejestracyjne i informacyjne, to tylko część szerokiego wachlarza naszych produktów. Z dumą prezentujemy także naszą nowoczesną linię produktową BirdSystem, która chroni pojazdy przed gołębiami, oferując rozwiązania, które są zarówno efektywne, jak i estetyczne.

Jakość i innowacyjność to nie tylko słowa – to fundamenty, na których zbudowana jest nasza marka. Technologia sitodruku, którą stosujemy, gwarantuje intensywne barwy i wyjątkową trwałość nadruku. Nasze tablice spełniają wszystkie wymagania technologiczne oraz prawne, co potwierdzają certyfikaty Instytutu Transportu Samochodowego w Warszawie.

Oferujemy różnorodne techniki wykonania tablic informacyjnych, w tym tłoczenie w aluminium, sitodruk oraz druk cyfrowy, co pozwala nam na elastyczne dostosowanie się do potrzeb naszych klientów. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży stanowi naszą przewagę konkurencyjną, a zaangażowanie w ciągłe doskonalenie naszych produktów i usług jest gwarancją satysfakcji naszych klientów.

W Inwen rozumiemy, że nasze produkty są częścią większej całości – bezpieczeństwa i estetyki na drogach, które każdego dnia są świadkiem podróży milionów ludzi. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszej marce i doświadczeniu. Razem kształtujemy drogi przyszłości.

Inwen najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Inwen

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Inwen

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Inwen

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Inwen
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Rymanów

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Inwen - oferty archiwalne

  • Asystent / Asystentka ds. sprzedaży

    Inwen
    • Piastów
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Opis stanowiska:
      • Wsparcie działu sprzedaży przy przygotowywaniu ofert handlowych
      • Koordynowanie obiegu dokumentów
      • Aktywne pozyskiwanie i budowanie długoterminowych relacji z klientami
      • Koordynowanie procesu zamówień z działem produkcji oraz spedycją
      • Obsługa fakturowa oraz raportowanie

      Wymagania

      • Umiejętność planowania i dobra organizacja pracy
      • Komunikatywność i samodyscyplina
      • Dokładność i odpowiedzialność
      • Otwartość na wiedzę i nowe rozwiązania
      • Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej
      • Znajomość programów graficznych oraz księgowych będzie dodatkowym atutem

      Oferujemy

      • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
      • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego
      • Stałe wsparcie merytoryczne
      • Pracę w przyjaznej atmosferze

Pracodawcy w Piastowie