Czy to Twoja firma?

IWG Polska sp. z o.o. praca

Opole

Jesteśmy IWG Polska, Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie pośrednictwa pracy, z siedzibą w malowniczym Fałkowicach, sercu województwa opolskiego. Nasza historia rozpoczęła się 24 maja 2011 roku, od kiedy to nieustannie rozwijamy nasze usługi, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Jako firma z jednoosobowym zespołem, jesteśmy przykładem, że nawet małe podmioty mogą mieć wielkie ambicje i realizować je z sukcesem.

Nasza specjalność to pośrednictwo pracy, gdzie kluczowym elementem naszej oferty jest dostęp online do obszernej bazy danych. Zawiera ona ponad milion sprawozdań finansowych dla przeszło 400 tysięcy podmiotów zarejestrowanych w Krajowym Rejestrze Sądowym. Dzięki temu nasi klienci mogą podejmować świadome decyzje biznesowe, oparte na rzetelnych i aktualnych informacjach.

Choć nie mogę dzielić się szczegółami na temat naszej misji czy wartości, które przyświecają naszej codziennej pracy, chcę zapewnić, że każde działanie, które podejmujemy, ma na celu dostarczenie usług najwyższej jakości. Nasze zaangażowanie w to, co robimy, jest niezachwiane, a satysfakcja klientów stanowi dla nas najwyższy priorytet.

W IWG Polska rozumiemy, że świat biznesu jest dynamiczny i wymaga ciągłego dostosowywania się do zmieniających się warunków. Dlatego też nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, które pozwolą nam jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby rynku pracy.

Jesteśmy dumni z tego, co udało nam się osiągnąć przez te lata, choć zdajemy sobie sprawę, że przed nami jeszcze wiele wyzwań. Jesteśmy gotowi je podejmować, stale podnosząc poprzeczkę w branży pośrednictwa pracy.

Dziękujemy za zainteresowanie IWG Polska. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem możemy osiągnąć więcej!

IWG Polska Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy IWG Polska Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca IWG Polska Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa IWG Polska Sp. z o.o.

Adres rejestrowy

Praca IWG Polska Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Компанія Remondis запрошує на роботу працівників комунальної служби.Тільки чоловіки!

    IWG Polska Sp. z o.o.
    • Opole
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • Тільки чоловіки!

      Zakres obowiązków

      Праця полягає на утриманні порядку в місті.

      Wymagania

      Тільки чоловіки!

      Oferujemy

      Оплата 15-16зл на годину
      Зміна 8-12 годин( в деякі дні може бути більше).
      Доїзди до роботи за рахунок фірми.
      Проживання в приватному будинку зі всіма зручностями , в місяць оплата за житло становить 10зл/добу( вираховується із виплати)
      Запрошуємо до співпраці +48662488066(viber, whatsaap)

Pracodawcy w Opolu