Czy to Twoja firma?

MICHALINA Beata Nadratowska praca

Gdańsk

Witaj w świecie 'MICHALINA' – miejscu, gdzie pasja do mody spotyka się z rzemiosłem i innowacyjnością. Od momentu naszego powstania w 2012 roku, z siedzibą w malowniczym Gdańsku przy ul. Pucka 1A/7, nieustannie dążymy do tego, aby nasze produkty były synonimem jakości i stylu.

Specjalizujemy się w tworzeniu gotowych wyrobów tekstylnych, które łączą w sobie tradycyjne metody produkcji z nowoczesnym designem. Nasza oferta to szeroki wachlarz odzieży – od praktycznej i wytrzymałej odzieży roboczej, przez eleganckie i wygodne ubrania wierzchnie, aż po delikatną i komfortową bieliznę. Każdy produkt jest wynikiem starannej pracy i dbałości o detale, co sprawia, że nasze kreacje są nie tylko piękne, ale i trwałe.

Rozumiemy również dynamiczny rynek i potrzeby naszych klientów, dlatego oprócz produkcji, oferujemy sprzedaż hurtową oraz detaliczną. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnych konsumentów, prowadzimy również sprzedaż za pośrednictwem domów sprzedaży wysyłkowej oraz internetu, co pozwala na łatwy dostęp do naszych kolekcji bez względu na miejsce i czas.

Nasza firma to nie tylko produkty, to przede wszystkim ludzie – twórcy i klienci, którzy są sercem 'MICHALINA'. Każdy dzień to nowa historia, nowa inspiracja i nowe wyzwanie, które podejmujemy z entuzjazmem, aby dostarczać ubrania, które nie tylko podążają za trendami, ale również wyznaczają nowe kierunki w modzie.

Zapraszamy Cię do świata 'MICHALINA', gdzie jakość spotyka się z pasją, a każdy produkt opowiada własną historię. Dołącz do nas i poczuj różnicę, jaką niesie zaangażowanie i dbałość o każdy szczegół. To tutaj moda staje się częścią Twojego życia.

MICHALINA Beata Nadratowska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło praca fizyczna badania i rozwój

Oferty pracy MICHALINA Beata Nadratowska

Praca alert - powiadomienia

Praca MICHALINA Beata Nadratowska

  • Końcowy kontroler jakości

    MICHALINA Beata Nadratowska
    • Malbork
    • umowa o pracę
    Dodana
  • Szwaczka

    • Malbork
    • pełny etat
    Dodana

Mapa MICHALINA Beata Nadratowska

Adres rejestrowy

MICHALINA Beata Nadratowska poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Elbląg
  2. Malbork
  3. Tczew
  4. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca MICHALINA Beata Nadratowska - oferty archiwalne

  • Szwaczka maszynowa

    • Malbork
    • Zakres obowiązków

      wykonywanie poszczególnych operacji szycia na maszynie przemysłowej w celu utrzymania bieżącego toku produkcji

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : szycie na maszynie przemysłowej Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: B1 - średnio zaawansowany

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Malbork

      Szycie na maszynie operacji zleconych przez kierownika produkcji. Praca w godzinach: 6-14.

      Wymagania

      • Uprawnienia: podstawowe techniki szycia
      • Inne wymagania: umiejętość szycia - warunek konieczny, w przypadku cudzoziemców dodatkowo wymagana jest znajomość języka polskiego na poziomie podstawowym (B1).

      Oferujemy

Pracodawcy w Gdańsku