Czy to Twoja firma?

Elsell praca

Kłodzko

Witaj, jestem Elsell, Twoim zaufanym dostawcą wyjątkowych doświadczeń zakupowych online. Od naszego skromnego początku w marcu 2013 roku, nasza siedziba w malowniczym Kłodzku stała się centrum, z którego codziennie wysyłamy produkty, które ułatwiają i ubarwiają życie naszych klientów.

W Elsell, nasza pasja to sprzedaż detaliczna, ale nie jesteśmy zwykłym sklepem. Specjalizujemy się w handlu wysyłkowym, co oznacza, że każdy zakup u nas to wygoda i pewność, że to, co najlepsze, trafia prosto do Twoich drzwi. Jesteśmy dumni z tego, że możemy dostarczać produkty bezpośrednio do Twojego domu, oferując przy tym wyjątkową obsługę klienta i doświadczenie zakupowe, które sprawia, że wracasz po więcej.

Nasza działalność jest nieustannie aktywna, co świadczy o naszym zaangażowaniu w dostarczanie wartości i satysfakcji. Choć nie mogę dzielić się z Tobą wszystkimi szczegółami naszej misji czy wartości, które nas kierują, możesz być pewien, że każdego dnia dążymy do bycia lepszymi, oferując produkty, które spełniają oczekiwania naszych klientów.

W Elsell wierzymy, że zakupy online to więcej niż tylko transakcja. To doświadczenie, które powinno być proste, przyjemne i inspirujące. Dlatego też każdy element naszej oferty jest starannie dobierany i prezentowany z myślą o Tobie.

Zapraszamy do odkrywania naszej oferty i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali Elsell. Razem możemy tworzyć historię zakupów, która jest równie wyjątkowa jak nasze produkty.

Elsell najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Magazynier Kłodzko
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy Elsell

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Elsell

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Elsell

Siedziba główna

Praca Elsell - oferty archiwalne

  • Pracownik obsługi zamówień sklepu internetowego / Magazynier

    Elsell
    • Domasław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 300-4 200 zł / mies.
    • Jesteśmy firmą działającą na rynku e-commerce od 9 lat, która prężnie z roku na rok zwiększa zasięgi sprzedażowe.Nasza działalność skupia się na sprzedaży internetowej głównie poprzez platformę allegro (szeroki zakres asortymentu).

      Miejsce pracy: miejscowość Domasław (gmina Kobierzyce) koło Bielan Wrocławskich.

      Zakres obowiązków

      Obecnie szukamy osoby, której głównym zadaniem będzie obsługa bieżących zamówień:

      • przygotowanie oraz spakowanie bieżących zamówień (90% przesyłek to niewielkich gabarytów przesyłki w wadze do 0,5kg)
      • przyjmowanie dostaw, weryfikacja ich zgodności oraz rozmieszczenie towaru na magazynie
      • dodatkowym zadaniem może być wystawianie nowych ofert sprzedaży m.in na portalu allegro

      Wymagania

      OCZEKUJEMY OD CIEBIE:

      • pełnej dyspozycyjności pn-pt
      • komunikatywności
      • bardzo dobrej organizacji czasu pracy oraz samodzielności i zaangażowania
      • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze zamówień sklepu internetowego, prace związane z magazynem towaru, znajomość portalu allegro, swobodne poruszanie się w internecie, obsługa programu Baselinker

      Oferujemy

      • pracę w młodym zespole, kameralnej i miłej,partnerskiej atmosferze
      • pracę od poniedziałek-piątek w godz. 8-16
      • pracę na stałym, pełnym etacie - po okresie próbnym umowa o pracę
      • atrakcyjne wynagrodzenie

Pracodawcy w Kłodzku