SĄD REJONOWY W KŁODZKU

SĄD REJONOWY W KŁODZKU najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa it (informatyka) administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy SĄD REJONOWY W KŁODZKU

Praca alert - powiadomienia

Praca SĄD REJONOWY W KŁODZKU

Mapa SĄD REJONOWY W KŁODZKU

Siedziba główna

SĄD REJONOWY W KŁODZKU poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Opinie o firmie SĄD REJONOWY W KŁODZKU

3.7

Na podstawie 26 ocen z Google.

Dorota

Dorota

"Pracownik sądu Pan Henryk Dzięcioł zasługuje na pozytywną opinię. Bardzo kompetentny przy tym miły i po ludzku uprzejmy i pomocny. Wzór pracownika"

6 miesięcy temu

Jaroslaw

Jaroslaw

"Sprawa załatwiona sprawnie. Całość uważam za bardzo klarowna. Zawsze udzielono mi informacje odnośnie mojej sprawy. Pracownicy potrafią i chcą przede wszystkim pomoc takze zlego slowa nie powiem. Jestem milo zaskoczony samym miastem."

rok temu

Janusz Łukaszczyk

"Pracuję tutaj od wielu lat i jest ok"

5 miesięcy temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 08.03.2024

Praca SĄD REJONOWY W KŁODZKU - oferty archiwalne

  • Asystent sędziego

    • Kłodzko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      zakres czynności określony w art.155 §1 ustawy prawo o ustroju Sądów Powszechnych (T.J. Dz.U.z 2020; poz 2072 z późn.zm) oraz rozporządzenie w sprawie czynności asystentów sędziów (Dz.U.z 2012;poz.1270)

      Adres do strony internetowej Sądu Rejonowego w Kłodzku, na której znajduje się ogłoszenie o konkursie na stanowisko asystenta sędziego

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Prawo

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 599 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kłodzku