Czy to Twoja firma?

INDUSTRIA F.H.U. ANNA GREGORCZYK praca

Kłodzko

Od momentu naszego debiutu na rynku elektroinstalacyjnym w 2011 roku, INDUSTRIA F.H.U. ANNA GREGORCZYK zyskała reputację jako firma, która łączy tradycyjne rzemiosło z nowoczesnymi technologiami. Nasza siedziba w malowniczym Kłodzku jest sercem działalności, z której wyruszamy, by dostarczać naszym klientom w województwie dolnośląskim kompleksowe usługi elektryczne.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do realizacji projektów na każdą skalę – od indywidualnych zleceń po specjalistyczne przedsięwzięcia. Nasza oferta jest szeroka: od projektowania i produkcji przedłużaczy, dzwonków elektrycznych, tablic elektronicznych i elektromagnesów, po prace ziemne, instalacje gazowe i ogrzewanie. Rozumiemy, że każdy projekt jest unikalny, dlatego podchodzimy do każdego zlecenia z pełnym zaangażowaniem i elastycznością, aby sprostać specyficznym potrzebom naszych klientów.

Jakość i innowacyjność to dla nas nie tylko puste słowa – posiadamy certyfikat dostawcy OnePlace, co jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w dostarczanie produktów i usług spełniających najwyższe standardy. Nasze usługi obejmują szeroki zakres działań w branży elektrycznej, w tym instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, instalacje odgromowe i wiele innych.

W INDUSTRIA F.H.U. ANNA GREGORCZYK rozumiemy również, że nasza praca wykracza poza same instalacje – zajmujemy się także usługami budowlanymi i remontowymi, od prac tynkarskich i murarskich, po wykończeniowe i dekarskie. Wierzymy, że nasza wszechstronność jest kluczem do zadowolenia klientów, którzy mogą polegać na naszym doświadczeniu i umiejętnościach w realizacji kompleksowych projektów.

Nasze zaangażowanie w doskonałość i dbałość o szczegóły to nie tylko obietnice – to fundament, na którym budujemy trwałe relacje z naszymi klientami. W każdym projekcie, który podejmujemy, staramy się przekraczać oczekiwania, dostarczając nie tylko usługi, ale i wartości, które definiują naszą firmę.

Chociaż nasze korzenie są głęboko osadzone w Dolnym Śląsku, nasze ambicje i standardy mają zasięg, który wykracza poza lokalne granice. Dążymy do tego, aby każdy, kto współpracuje z INDUSTRIA F.H.U. ANNA GREGORCZYK, czuł, że jest częścią czegoś większego – społeczności, która ceni sobie bezpieczeństwo, niezawodność i innowacyjność.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy – razem możemy stworzyć przestrzeń, w której technologia i funkcjonalność idą w parze z estetyką i wygodą. Nasza historia to nie tylko lata na rynku, to przede wszystkim setki zrealizowanych projektów i zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu profesjonalizmowi.

INDUSTRIA F.H.U. ANNA GREGORCZYK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy INDUSTRIA F.H.U. ANNA GREGORCZYK

Praca alert - powiadomienia

Praca INDUSTRIA F.H.U. ANNA GREGORCZYK

  • Elektromonter

    INDUSTRIA F.H.U. ANNA GREGORCZYK
    • Dąbrowa Górnicza
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca INDUSTRIA F.H.U. ANNA GREGORCZYK - oferty archiwalne

    • Brzeg Dolny
    • Zakres obowiązków

      Montaż instalacji elektrycznych i sterowniczych, łączenie szaf, AKPiA.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: rzetelność, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, umiejętność czytania rysunku technicznego, prawo jazdy kat B
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : Pracowitość

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 28 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Kłodzku