Czy to Twoja firma?

KŁODZKA SZKOŁA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W KŁODZKU praca

Kłodzko

W sercu malowniczego Kłodzka, przy ulicy Szkolnej 8, znajduje się nasza Kłodzka Szkoła Przedsiębiorczości – miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Jesteśmy dumni z naszej historii, która sięga przełomu XIX i XX wieku, kiedy to nasz gmach główny służył jako koszary wojskowe. Przeobrażenie w ośrodek edukacyjny nastąpiło w dwudziestoleciu międzywojennym, a od 2002 roku rozwijamy się pod obecną nazwą, kształcąc młodzież w duchu przedsiębiorczości.

Jako jedna z największych szkół ponadpodstawowych w regionie, zatrudniamy 79 wykwalifikowanych nauczycieli, którzy codziennie przekazują swoją wiedzę i pasję uczniom. Nasza oferta edukacyjna jest bogata i zróżnicowana – od roku szkolnego 2023/2024 proponujemy szeroki wachlarz kierunków w technikum i szkole branżowej I stopnia, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Rozumiemy, jak ważne jest praktyczne przygotowanie do zawodu, dlatego wprowadziliśmy praktyki zawodowe trwające 8 tygodni dla każdego kierunku. To doskonała okazja, aby nasi uczniowie zdobyli cenne doświadczenie i umiejętności, które będą ich atutem na rynku pracy.

Nasza szkoła wykracza poza lokalne ramy – dzięki umowie partnerskiej ze Szkołą Przemysłową w Rychnowie nad Knieżną w Czechach, otwieramy naszych uczniów na międzynarodowe doświadczenia i współpracę. To nie tylko wzbogaca naszą ofertę, ale także umożliwia wymianę kulturową i rozwój osobisty.

W Kłodzkiej Szkole Przedsiębiorczości wierzymy, że każdy ma potencjał, który zasługuje na rozwój. Stwarzamy środowisko, w którym młodzi ludzie mogą się uczyć, eksperymentować i rosnąć. Zapraszamy do naszej społeczności, gdzie przyszłość jest tworzona przez ambitnych, kreatywnych i przedsiębiorczych ludzi. Razem kształtujemy jutro.

KŁODZKA SZKOŁA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W KŁODZKU najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia hr / kadry

Oferty pracy KŁODZKA SZKOŁA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W KŁODZKU

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KŁODZKA SZKOŁA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W KŁODZKU

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Specjalista ds. HR

    GATNER Packaging sp. z o. o. sp. k.
    • Trzcinica
    • umowa o pracę
    Polecana
    Wygasa

Mapa KŁODZKA SZKOŁA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W KŁODZKU

Siedziba główna

KŁODZKA SZKOŁA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W KŁODZKU poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
KŁODZKA SZKOŁA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W KŁODZKU
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Warszawa
  3. Bielsko-Biała
  4. Poznań
  5. Kłodzko
  6. Czerwionka-Leszczyny
  7. Jastrzębie-Zdrój

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca KŁODZKA SZKOŁA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W KŁODZKU - oferty archiwalne

  • Samodzielny referent ds. kadr i spraw socjalnych

    • Kłodzko
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      szczegółowa informacja o ofercie znajduje się pod linkiem ;

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, wyższe (w tym licencjat)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kłodzku