Czy to Twoja firma?

Lidia Rajchert praca

Opole

Witaj! Jesteśmy Lidia Rajchert, zlokalizowani w sercu malowniczego Opola. Nasza działalność skupia się na branży sklepów wielobranżowych, gdzie każdego dnia staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu naszego zespołu. Choć nie możemy podzielić się z Tobą naszą historią czy misją, to nasze codzienne działania świadczą o tym, jak bardzo zależy nam na zadowoleniu osób, które odwiedzają nasz sklep.

W Lidia Rajchert wierzymy, że klucz do sukcesu leży w ludziach – to oni tworzą atmosferę i to dzięki nim nasza oferta jest tak dobrze dopasowana do potrzeb lokalnej społeczności. Nasze wielobranżowe podejście pozwala nam dostarczać produkty i usługi, które ułatwiają codzienne życie naszych klientów, a ich satysfakcja jest dla nas najlepszą nagrodą.

Jesteśmy dumni z naszego miejsca w Opolu i z tego, że możemy być częścią tej wspaniałej wspólnoty. Choć nie możemy się pochwalić międzynarodową obecnością czy innowacyjnością na skalę globalną, to nasze lokalne działania są pełne zaangażowania i pasji, której nie znajdziesz nigdzie indziej.

Nasza oferta jest odpowiedzią na potrzeby mieszkańców Opola i okolic, a nasz zespół jest zawsze gotowy, aby pomóc i doradzić. Choć wiele aspektów naszej działalności pozostaje nieopowiedzianych, możemy Cię zapewnić, że każdego dnia dążymy do bycia lepszymi, bardziej dostępnymi i zawsze gotowymi na nowe wyzwania.

Zapraszamy Cię do odwiedzenia nas w Opolu, abyś mógł osobiście doświadczyć zaangażowania i profesjonalizmu, które są wizytówką Lidia Rajchert. Do zobaczenia!

Lidia Rajchert najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Opole
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Lidia Rajchert

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Lidia Rajchert

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Lidia Rajchert

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Lidia Rajchert
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Lidia Rajchert - oferty archiwalne

  • PRACOWNIK SKLEPU

    • Opole
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Praca w sklepie spożywczym dla komunikatywnych osób.

      Zakres obowiązków

      • Do obowiązków należy przyjmowanie dostaw, wykładanie towaru, obsługa w systemie magazynowym, prace porządkowe sprzedaż i wydawanie przesyłek

      Wymagania

      • Badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

      Oferujemy

      • Warunki płacy do omówienia.
      • Możliwość pracy w niestandardowym grafiku.

Pracodawcy w Opolu