Si! Solution Grzegorz Mandrysz

Czy to Twoja firma?

Si Solution Grzegorz Mandrysz praca

Opole

Twój Prawnik 24 - Si! Solution to kancelaria prawna, w która mówimy ludzkim głosem. Przy kawie porozmawiamy o problemach, bezpłatnie przeanalizujemy sytuację i dajemy rozwiązanie. Najlepsi specjaliści w dziedzinie oddłużana, świetni prawnicy, przygotują rozwiązanie SKUTECZNE, BEZPIECZNE i KOMPLEKSOWE. Przeprowadzamy swoistą terapię finansową i dajemy szansę na lepsze jutro! Proponujemy rozwiązania dla Klienta indywidualnego oraz dla Firm. Naszą misją jest pomoc osobą, które mają problemy finansowe. Nie oceniamy, działamy!

#oddłużanie #restrukturyzacja #upadłośćkonsumencka #upadłośćgospodarcza #kredytfrankowy #CHF

Si! Solution Grzegorz Mandrysz najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Doradca Opole
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy Si! Solution Grzegorz Mandrysz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Si! Solution Grzegorz Mandrysz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Si! Solution Grzegorz Mandrysz

Siedziba główna

Praca Si! Solution Grzegorz Mandrysz - oferty archiwalne

  • Doradca Klienta - docelowo menedżer oddziału.

    • Opole
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • 2 000-30 000 zł / mies.
    • Kancelarie prawne Twój Prawnik 24

      Rozwój firmy to konkretna strategia i szereg wyzwań ale to także ekscytujące doświadczenie i poszukiwanie nowych dróg. Chcemy byś towarzyszył nam w tej drodze.

      Jeśli jesteś otwarty na nowe doświadczenia, chcesz rozwijać się w sprzedaży w bardzo prestiżowej branży prawniczej a do tego jesteś osobą silnie zorientowaną na realizację celów i lubisz rozmawiać z ludźmi to znaczy, że dobrze trafiłeś.

      Kogo szukamy:

      • lubisz ludzi, jesteś nastawiona na realizację celów
      • chcesz rozwijać się w prestiżowej branży i lubisz wyzwania
      • masz głowę pełną pomysłów ale nie masz ich gdzie realizować

      Jako Doradca Klienta odpowiedzialny będziesz za cały proces sprzedaż, kontakt z Klientami, pozyskiwanie Klienta. Najważniejsze jest chęć do działania i „otwarta głowa”, reszty Cię nauczymy.

      Pracując z nami otrzymasz:

      • pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie
      • perspektywę rozwoju i stałe zatrudnienie w Opolu
      • szkolenie wstępne i wdrożenie
      • niezbędne narzędzia pracy

      Rodzaj zatrudnienia:

      • dostosujemy się do Twoich potrzeb

      Zakres obowiązków

      • Jako Doradca Klienta odpowiedzialny będziesz za cały proces sprzedaż, kontakt z Klientami, pozyskiwanie Klienta. Najważniejsze jest chęć do działania i „otwarta głowa”, reszty Cię nauczymy.

      Wymagania

      • Niekaralność
      • Wykształcenie min. średnie
      • Min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży

      Oferujemy

      • Pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie
      • Perspektywę rozwoju i stałe zatrudnienie w Opolu
      • Szkolenie wstępne i wdrożenie
      • Niezbędne narzędzia pracy
      • Podstawę oraz wynagrodzenie uzależnione od efektów Twojej pracy, bez górnej granicy

Pracodawcy w Opolu