Czy to Twoja firma?

Bartosz Karpij praca

Kraków

Jesteśmy firmą Bartosz Karpij, zlokalizowaną w sercu Krakowa, gdzie codziennie dążymy do tego, aby nasi klienci czuli się bezpiecznie i pewnie, wiedząc, że ich ubezpieczenia są w dobrych rękach. Nasza działalność skupia się w branży towarzystw ubezpieczeniowych, a nasze zaangażowanie i ciągłe dążenie do doskonałości zostało docenione przez branżę, co potwierdzają otrzymane przez nas wyróżnienia.

Jesteśmy dumni, że nasze wysiłki zostały zauważone i uhonorowane w prestiżowym plebiscycie Orły Ubezpieczeń. To dla nas nie tylko nagroda, ale przede wszystkim potwierdzenie, że nasze podejście do klienta i innowacyjność są cenione. Również wyróżnienie w rankingu Diamenty Forbesa 2024 świadczy o naszej solidnej pozycji na rynku i jest świadectwem naszej nieustannej pracy nad jakością świadczonych usług.

W naszej codziennej pracy kierujemy się przekonaniem, że sukces w branży ubezpieczeniowej to nie tylko suche liczby, ale przede wszystkim zadowolenie i zaufanie klientów. Dlatego też stawiamy na osobiste podejście i dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb każdego, kto do nas przychodzi.

Choć nie możemy teraz podzielić się z Tobą wszystkimi detalami naszej historii czy szczegółami oferty, chcemy, abyś wiedział, że każdego dnia pracujemy nad tym, aby być dla Ciebie niezawodnym partnerem w świecie ubezpieczeń. Zapraszamy do kontaktu i osobistego spotkania w Krakowie, gdzie chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i znajdziemy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Bartosz Karpij najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Doradca Kraków
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy Bartosz Karpij

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Bartosz Karpij

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Bartosz Karpij

Siedziba główna

Praca Bartosz Karpij - oferty archiwalne

  • Doradca finansowy - Doradca Klienta

    Bartosz Karpij
    • Kraków
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • запрошуємо працівників з України
    • PHINANCE S.A. to jedna z największych niezależnych firm doradztwa finansowego w Polsce. Dzięki wykwalifikowanej kadrze Phinance dostarcza kompleksowe usługi oraz wybiera najkorzystniejsze produkty finansowe dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów:

      Inwestycje i oszczędności

      Ubezpieczenia majątku

      Ubezpieczenia na życie

      Kredyty hipoteczne

      Finanse dla firm

      Jeśli chcesz poznać świat finansów i decydować sam o swojej karierze- nie czekaj - dołącz do nas !

      Zakres obowiązków

      • Pośrednictwo między Instytucjami finansowymi a klientem indywidualnym w aspekcie wyboru umów finansowych (doradztwo w zakresie wyboru pakietów ubezpieczenia bądź inwestycyjnych etc.)
      • Analizowanie sytuacji finansowej klienta.
      • Dobór najlepszych rozwiązań finansowych do potrzeb klienta.
      • Aktywne pozyskiwanie klientów (rozbudowa swojego portfela klientów).

      Wymagania

      Jeżeli jesteś:

      • otwarty na nowe wyzwania
      • komunikatywny
      • potrafisz poradzić sobie w stresujących sytuacjach
      • zdeterminowany do działania
      • konsekwentny w realizacji założonych celów

      Oferujemy

      • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie),
      • bogaty program profesjonalnych szkoleń
      • niezbędne egzaminy i licencje Komisji Nadzoru Finansowego,
      • elastyczny czas pracy,
      • Kartę MultiSport,
      • pracę w sprawnej organizacji o wyjątkowej atmosferze,
      • wsparcie doświadczonych specjalistów,
      • szybkie i jasno określone możliwości awansu,
      • brak konieczności zakładania własnej działalności gospodarczej.

      Czekamy właśnie na CIEBIE !

      Chcesz poznać więcej szczegółów? – prześlij swoje CV

Pracodawcy w Krakowie