Czy to Twoja firma?

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wolsztynie praca

Wolsztyn

W sercu Wolsztyna znajduje się miejsce, gdzie zdrowie i dobrostan naszych pacjentów stają się priorytetem – jesteśmy Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wolsztynie. Nasza placówka to synonim zaawansowanej opieki medycznej, która łączy w sobie nowoczesność z empatią i profesjonalizmem.

Choć nie dysponujemy informacjami o naszej historii, każdy dzień pisze nowy rozdział, w którym skupiamy się na dostarczaniu najwyższej jakości usług zdrowotnych. Jesteśmy dumni, że jako jedyni w Powiecie Wolsztyńskim oferujemy badania tomografii komputerowej, co świadczy o naszym zaangażowaniu w innowacyjność i ciągły rozwój.

Nasza oferta to szeroki wachlarz usług, które obejmują oddziały szpitalne – od chirurgii po neonatologię, poradnie specjalistyczne, a także kompleksowe usługi diagnostyczne. Wyposażenie naszych pracowni w najnowszy sprzęt medyczny, w tym Pracownię Diagnostyki Mikrobiologicznej, pozwala nam na precyzyjne diagnozowanie i efektywne leczenie.

Zdajemy sobie sprawę, że zdrowie to nie tylko leczenie, ale również profilaktyka i rehabilitacja. Dlatego nasza oferta obejmuje również fizjoterapię, gdzie pacjenci mogą korzystać z takich zabiegów jak kinezyterapia, masaże czy hydroterapia. Wszystko to odbywa się w atmosferze wsparcia i zrozumienia, bo dla nas najważniejszy jest człowiek i jego potrzeby.

Jako placówka medyczna, rozumiemy jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa naszych pacjentów. Dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi stały na najwyższym poziomie. Nasze zaangażowanie w jakość jest widoczne nie tylko w nowoczesnym sprzęcie, ale także w profesjonalizmie i empatii naszego personelu.

W SPZOZ w Wolsztynie, każdy pacjent jest traktowany z indywidualnym podejściem, a jego opinie i wnioski są dla nas cennym źródłem wiedzy, jak możemy jeszcze lepiej służyć naszej społeczności. Zapewniamy również wsparcie w tak ważnych momentach jak narodziny dziecka, oferując szkołę rodzenia oraz pomoc laktacyjną.

Mimo że nie możemy podzielić się naszą historią czy misją, nasze codzienne działania mówią same za siebie. Jesteśmy instytucją, która stale dąży do doskonałości, skupiając się na potrzebach pacjentów i dostosowując do nich nasze usługi. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty i dołączenia do grona tych, którzy zaufali naszej opiece.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wolsztynie najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Farmaceuta Wolsztyn
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wolsztynie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wolsztynie

Mapa Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wolsztynie

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wolsztynie
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wolsztynie - oferty archiwalne

  • Magister Farmacji

    • Wolsztyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wolsztynie poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

      Magister Farmacji

      Zakres obowiązków

      • Prowadzenie dokumentów związanych z zakupem leków;
      • Wydawaniem leków i wyrobów medycznych;

      Wymagania

      • Wykształcenie farmaceutyczne oraz czynne prawo do wykonywania zawodu;
      • Sumienność;
      • Dokładność;
      • Zaangażowanie;
      • Umiejętność pracy w zespole;
      • Dobra organizacja pracy własnej;

      Oferujemy

      • Umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu;
      • Pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku;
      • Zatrudnienie – od zaraz;

Pracodawcy w Wolsztynie