Czy to Twoja firma?

Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Monika Jaroszewicz praca

Wolsztyn

Podczas rozmowy analitycznej nasi Doradcy poświęcają wystarczająco dużo czasu, aby poznać swoich klientów. Jaka jest twoja sytuacja finansowa? Jakie masz plany na przyszłość? Jakie masz życzenia i cele? Podczas rozmowy doradczej przedstawiamy odpowiednie rozwiązania finansowe dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Wybierane są tylko produkty od rzetelnych i finansowo silnych partnerów. Nasze doradztwo jest zrównoważone. W celu ciągłego dostosowania planowania finansowego naszych klientów do aktualnych warunków życia, prowadzimy nasze regularne rozmowy serwisowe. Jaka jest twoja sytuacja finansowa? Jakie masz plany na przyszłość? Jakie masz życzenia i cele? Podczas rozmowy doradczej przedstawiamy odpowiednie rozwiązania finansowe dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Wybierane są tylko produkty od rzetelnych i finansowo silnych partnerów. Nasze doradztwo jest zrównoważone.

Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Monika Jaroszewicz najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Monika Jaroszewicz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Monika Jaroszewicz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Monika Jaroszewicz

Adres rejestrowy

Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Monika Jaroszewicz poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Monika Jaroszewicz
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Monika Jaroszewicz - oferty archiwalne

  • Doradca finansowy / kredytowy

    • Wolsztyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Poszukiwany pracownik na stanowisko Doradca ds. Ubezpieczeń i Kredytów.
      Miejsce pracy: Wolsztyn

      Zakres obowiązków

      • doradztwo finansowe (doradca ds. ubezpieczeń i kredytów)
      • sprzedaż ubezpieczeń
      • kompleksowa obsługa klienta
      • pozyskiwanie nowych klientów

      Wymagania

      • wykształcenie średnie
      • sumienność
      • dokładność
      • kreatywność
      • nastawienie na cel
      • umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie
      • pracę w firmie o uznanej pozycji na rynku
      • bardzo dobre warunki pracy – firma niemiecka
      • atrakcyjne warunki wynagradzania
      • praca w systemie mobilnym
  • SPRZEDAWCA

    • Wolsztyn
    • umowa zlecenie
    • dodatkowa/dorywcza
    • Zatrudnię sprzedawcę. Więcej informacji przekażemy na spotkaniu informacyjnym.

      Proszę o przesłanie CV na maila. Odezwę się.

      • sprzedaż

      Wymagania

      • niekaralność
      • zapał do pracy
      • chęć zdobywania wiedzy
      • otwartość

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie z możliwością awansu lub dodatkowy dochód
      • pracę w bardzo zgranym zespole i pomoc w zdobywaniu nowych doświadczeń

Pracodawcy w Wolsztynie