Czy to Twoja firma?

Centrum Hajdasz praca

Wolsztyn

Witajcie w świecie Centrum Hajdasz, gdzie taniec i ruch to nie tylko nasza pasja, ale i misja, którą realizujemy od ćwierćwiecza. Jesteśmy dumni, że nasza siedziba znajduje się w Poznaniu, sercu Wielkopolski, gdzie każdego dnia inspirujemy młode pokolenia do aktywnego stylu życia.

Nasza historia to opowieść o ciągłym dążeniu do doskonałości. Przez 25 lat wypracowaliśmy pozycję lidera w branży edukacyjnej, specjalizując się w zajęciach taneczno-ruchowych. Jesteśmy wyróżnieni dwukrotnym honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz patronatem Rzecznika Praw Dziecka, co świadczy o uznaniu i zaufaniu, jakim nas obdarzono.

Misją, która nas prowadzi, jest nie tylko poprawa aktywności fizycznej i koordynacji ruchowej naszych podopiecznych, ale także kształtowanie ich charakteru poprzez naukę współistnienia w grupie i poznawanie zasad dobrych manier. Wartości takie jak szacunek, koncentracja, dążenie do celu, działanie w zespole, zdrowe nawyki i obowiązkowość są fundamentem naszego podejścia do edukacji.

Nasze zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży to nie tylko nauka kroków, ale przede wszystkim rozwijanie kreatywności, dodawanie odwagi i pomoc w walce z otyłością. Program Dance 4 Friends, który jest naszą dumą, każdego roku ulepszamy, aby jeszcze lepiej odpowiadał na potrzeby naszych uczniów.

Jesteśmy twórcami – Iza i Jacek Hajdasz – pasjonatami tańca towarzyskiego, którzy swoją miłość do ruchu przekuwają w rozwój młodych talentów. Nasz zespół to grupa profesjonalistów, którzy każdego dnia wkładają serce w to, co robią.

Nasza oferta to nie tylko zajęcia w sali tanecznej. Organizujemy obozy, półkolonie i zimowiska, które są doskonałą okazją do rozwijania pasji i umiejętności w praktyce. Nasz oryginalny pomysł na połączenie zajęć tanecznych z nauką dobrych manier wyróżnia nas na tle innych instytucji edukacyjnych.

W Centrum Hajdasz wierzymy, że taniec to nie tylko sztuka, ale i sposób na zdrowe, szczęśliwe życie. Zapraszamy Was do wspólnego tworzenia tej historii. Razem możemy więcej!

Centrum Hajdasz najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Animator Wolsztyn
- w kategoriach zawodowych:
sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie

Oferty pracy Centrum Hajdasz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Centrum Hajdasz

Mapa Centrum Hajdasz

Centrum Hajdasz – Poznań

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Centrum Hajdasz
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Poznań
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Centrum Hajdasz - oferty archiwalne

  • Animator czasu wolnego

    • Wolsztyn
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Firma o profilu edukacyjnym poszukuje osoby, która nie boi się wyzwań, a kreatywność nie jest jej obca, osoby, która LUBI DZIECI I MUZYKĘ.

      Zakres obowiązków

      • opieka nad dziećmi polegająca na zabawie z nimi w akompaniamencie muzyki.

      Wymagania

      Nie musisz mieć doświadczenia – nabędziesz je u nas!

      Jesteś idealnym kandydatem jeśli:

      • jesteś osobą łatwo nawiązującą kontakty
      • z zaangażowaniem podochodzisz do powierzonych zadań
      • masz pogodne usposobienie
      • jesteś dotępny/a min. 4 dni w tygodniu
      • posiadasz prawo jazdy

      Oferujemy

      Zapewniamy:

      • pracę na pełen etat
      • jasno określone warunki kontraktu
      • konkursy, nagrody
      • współpraca z młodym, zwariowanym zespołem - zero nudy!
      • bezpłatne szkolenia
      • dopasowanie planu do Twoich zajęć
      • telefon i samochód służbowy

Pracodawcy w Wolsztynie