Czy to Twoja firma?

FLAIG+HOMMEL sp. z o.o. POLSKA praca

Opole

Jesteśmy Flaig + Hommel Polska, sercem innowacji i jakości w przemyśle technicznym, zlokalizowanym w malowniczym Prudniku. Nasza podróż rozpoczęła się w 2013 roku i od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą działalność, aby sprostać wymaganiom dynamicznego rynku i potrzebom naszych klientów.

Jako zespół ponad stu doświadczonych profesjonalistów, jesteśmy dumni z naszej zdolności do dostarczania szerokiej gamy usług. Specjalizujemy się w obróbce mechanicznej elementów metalowych oraz w produkcji wysokiej jakości złączy i śrub, które są kluczowe dla wielu gałęzi przemysłu. Nasza oferta obejmuje również sprzedaż hurtową metali, wyrobów metalowych oraz sprzętu hydraulicznego i grzejnego, co czyni nas kompleksowym partnerem dla firm z różnych sektorów.

Zobowiązani do ciągłego doskonalenia, śledzimy najnowsze trendy i innowacje, aby zapewnić naszym klientom produkty i usługi, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają ich oczekiwania. Nasze zaangażowanie w jakość przekłada się na wzrost przychodów netto, co świadczy o zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci i o naszej solidnej pozycji na rynku.

Mimo że nie zdradzamy wszystkich naszych tajemnic, możemy z dumą powiedzieć, że nasza finansowa stabilność jest potwierdzona wzrostem przychodów netto o ponad 16% w roku 2022. Jesteśmy świadomi wyzwań, jakie niesie ze sobą konkurencyjny rynek, ale jesteśmy gotowi stawić im czoła, opierając się na solidnych fundamentach i nieustannym dążeniu do doskonałości.

W Flaig + Hommel Polska wierzymy, że nasza przyszłość jest tak jasna jak nasza historia. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej rosnącej rodziny zadowolonych partnerów i klientów. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość poprzez innowacje, jakość i zaangażowanie w każdym aspekcie naszej działalności.

FLAIG+HOMMEL Sp. z o. o. POLSKA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Serwisant Opole
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy FLAIG+HOMMEL Sp. z o. o. POLSKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FLAIG+HOMMEL Sp. z o. o. POLSKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FLAIG+HOMMEL Sp. z o. o. POLSKA

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
FLAIG+HOMMEL Sp. z o. o. POLSKA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Prudnik
  2. Głuchołazy
  3. Bielsko-Biała
  4. Gliwice
  5. Katowice

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca FLAIG+HOMMEL Sp. z o. o. POLSKA - oferty archiwalne

  • Tokarz CNC - Ustawiacz w dziale Narzędziowni

    • Prudnik
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Do zadań na tym stanowisku należeć będą m.in.:
      • Produkcja elementów jednostkowa lub seryjna
      • Obsługa i/lub programowanie tokarek CNC
      • Prawidłowy wybór narzędzi i materiałów niezbędnych do wykonywanej pracy
      • Uzbrajanie, wymianę narzędzi i ustawianie maszyn CNC na podstawie opracowanych programów i dokumentacji technicznej
      • Nadzór i kontrola nad bieżącą produkcją
      • Analiza, usprawnianie i optymalizacja procesów
      • Utrzymywanie narzędzi, oprzyrządowania, urządzeń i maszyn w należytym stanie
      • Nadzór oraz instruowanie-szkolenie operatorów w podległym obszarze
      • Znajomość rysunku technicznego oraz posługiwania się narzędziami pomiarowymi
      • Znajomość sterowania numerycznego i ustawiania maszyn według oprogramowania Fanuc. Inne mile widziane
      • Wykształcenie kierunkowe: min. średnie
      • Doświadczenie min. 10 letnie w pracy przy produkcji obróbką skrawaniem
      • Odpowiedzialność, zaangażowanie i motywacja do pracy
      • stabilne zatrudnienie
      • pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie
      • umowę o pracę na warunkach adekwatnych do posiadanego doświadczenia i umiejętności
      • możliwość szkoleń i ciągłego rozwoju zawodowego
      • pomoc w relokacji i przy zakwaterowaniu w Prudniku

      Zainteresowanych naszą ofertą pracy prosimy o wysyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: lub można dowiedzieć się więcej pod numerem telefonu 0048 77 4075139.

      Wymagania

      • Fanuc
      • Fanuc Robots
      • CNC Machine
      • Cnc
      • CNC operation
      • Obsługa maszyn CNC
      • Zarządzanie procesem produkcyjnym w zakresie obróbki skrawaniem
      • Fanuc Roboguide
      • FANUC Robotics
      • Obróbka skrawaniem
      • Skrawanie metali
      • Programowanie robotów Fanuc
      • CNC obsługa i programowanie
      • ustawianie maszyn CNC
      • Operator CNC
      • Obsługa tokarki
      • obsługa frezarki cnc
      • Technologia obróbki skrawaniem
      • dobieranie narzędzi i parametrów skrawania
      • operator maszyn cnc
      • Narzędzia skrawające
      • GE Fanuc
      • Fanuc CNC
      • Frezarki CNC
      • Fanuc Robots Programming: iPendant
      • Obrabiarki Cnc
      • Ustawianie narzędzi skrawających.
      • obsługa tokarek cnc
      • Obsługa obrabiarek CNC
      • roboty Fanuc
      • dobór narzędzi skrawających i parametrów skrawania
      • Wiedza z zakresu obróbki skrawaniem, spawalnictwa
      • Znajomość zagadnień obróbki skrawaniem
      • Znajomość zasad obróbki skrawaniem

Pracodawcy w Opolu