Kroe Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Kroe Sp. z o.o. praca

Skawina

Jesteśmy Kroe Sp. z o.o., innowatorzy w świecie betonu architektonicznego GRC, z siedzibą w malowniczej Skawinie. Od 2014 roku tworzymy z pasją, a nasza działalność rozkwita na fundamencie kreatywności, rzetelności, otwartości i ekskluzywności. Nasze podejście do projektowania i prefabrykacji betonowej jest wyjątkowe, bo każdy element, który tworzymy, jest odzwierciedleniem indywidualnych potrzeb naszych klientów.

W Kroe wierzymy, że beton architektoniczny GRC to materiał przyszłości. Nasze zaangażowanie w innowacyjność nie jest pustym sloganem – to codzienna praktyka, dzięki której nasze produkty wyróżniają się na rynku. Nasze laboratorium to serce firmy, gdzie nieustannie badamy jakość naszego betonu, by zapewnić, że każdy element, który opuszcza naszą fabrykę, jest synonimem doskonałości.

Nasze wartości to nie tylko słowa – to fundamenty, na których budujemy naszą markę. Kreatywność to siła napędowa naszego zespołu, który nie boi się wyzwań i zawsze szuka nowych, lepszych rozwiązań. Rzetelność to nasza obietnica – obietnica, że dostarczymy produkt, który spełni i przewyższy oczekiwania. Otwartość to nasza postawa wobec klientów i partnerów biznesowych; zawsze jesteśmy gotowi słuchać i dostosowywać się do zmieniającego się świata. A ekskluzywność? To wynik naszej nieustannej pracy nad tym, by oferować produkty i usługi, które nie mają sobie równych.

Jesteśmy dumni z naszej historii, ale jeszcze bardziej ekscytuje nas przyszłość. W Kroe Sp. z o.o. nie tylko tworzymy beton – kształtujemy przestrzeń wokół nas, tworząc trwałe i piękne konstrukcje, które będą cieszyć oko przez lata. Zapraszamy Cię, byś stał się częścią tej podróży. Razem możemy zbudować coś wyjątkowego.

Kroe Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł badania i rozwój praca fizyczna

Oferty pracy Kroe Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kroe Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Kroe Sp. z o.o.

Siedziba główna

Kroe Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Skawina
  3. Warszawa
  4. Poznań
  5. Łódź
  6. Wieliczka
  7. Wrocław
  8. Wadowice

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Kroe Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcyjny

    • Skawina
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • Uprzejmie prosimy o kontakt w godzinach pracy, tj. 7:00-15:00

      Zakres obowiązków

      • Wypełnianie form mieszanka betonową i obróbka końcowa.
      • Pomoc przy rozformowywaniu.
      • Przygotowywanie mieszanki betonowej.
      • Czyszczenie form z pozostałości po produkcji.
      • Transport gotowych elementów w miejsce składowania.
      • Obróbka końcowa, szlifowanie, szpachlowanie, impregnacja.
      • Mile widziane doświadczenie w branży wykończeniowej.

      Wymagania

      • Chęć do pracy.
      • Umiejętność pracy w zespole.

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie.
      • Stałe godziny.
      • Możliwosc nauki, zdobycia doświadczenia.

Pracodawcy w Skawinie