ImpactJob Monika Kowacz

Czy to Twoja firma?

ImpactJob Monika Kowacz opinie i informacje

Skawina

Tworzymy zespół ludzi świadomych swoich obowiązków, ale też odpowiedzialności, jaka na nas spoczywa. Dzięki naszemu wsparciu wiele osób realizuje swoje plany zawodowe, podejmując dobrze płatną, legalną i bezpieczną pracę za granicą, otrzymując za nią satysfakcjonujące wynagrodzenie.


Współpracujemy tylko z godnymi zaufania pracodawcami w Niemczech i Austrii, którzy naszym Kandydatom oferują pracę w oparciu o umowę o pracę. Zapewniamy wsparcie i pomoc na każdym etapie rekrutacji, jak również podczas pobytu za granicą.

Opinie pracowników o firmie ImpactJob Monika Kowacz (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

 • będzie łamać polskie prawo
 • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
 • będzie niemerytoryczna
 • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem ImpactJob Monika Kowacz? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie ImpactJob Monika Kowacz (2)

4.3

Na podstawie 143 oceny z Google.

Strefa Ropy

Strefa Ropy

Bardzo dobry kontakt z paniami z agencji. Zakwaterowanie miałem bardzo zadbane. Pracowałem przy komisjonowaniu i praca tez bardzo mi się podobała. Wyjeżdżałem z innej agencji i był dramat z kontaktem a tu nawet w weekendy mogłem się skontaktować. Polecam i w styczniu się słyszymy !

Dodano: 5 miesięcy temu

Elżbieta Płonka

Elżbieta Płonka

Cudowna firma, wspaniali rekruterzy którzy zawsze służą pomocą:) Jestem bardzo wdzięczna agencji za znalezienie pracy bo dzięki nim znalazłam pracę marzeń :)

Dodano: 5 miesięcy temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 16.04.2024

ImpactJob Monika Kowacz w opinii klientów i współpracowników

Klienci agencji ImpactJob Monika Kowacz cenią sobie szczególnie wysoki poziom komunikacji z zarządem oraz jakość świadczonych usług zakwaterowania, które oceniane są jako bardzo zadbane. Pracownicy, którzy mieli okazję współpracować przy komisjonowaniu, wyrażają się pozytywnie o swoich doświadczeniach, podkreślając satysfakcjonujący charakter pracy i dostępną pomoc, nawet poza regularnymi godzinami pracy, co jest niezwykle komfortowe i stanowi znaczący atut firmy. Długotrwała współpraca z ImpactJob Monika Kowacz jest również postrzegana jako udana i bezproblemowa, co pozwala snuć obiecujące perspektywy dla nowych kandydatów. Satysfakcja ze współpracy i profesjonalne podejście do klienta to kolejne aspekty, które mogą zachęcić potencjalnych pracowników do rozpoczęcia przygody zawodowej w tej firmie. Obsługa realizowana ekspresowo i problemy rozwiązywane sprawnie to sygnały, że jako kandydat do pracy, możesz liczyć na solidne wsparcie i stabilne środowisko pracy.

Opinie ImpactJob Monika Kowacz - kandydaci i pracownicy

Na podstawie dostępnych online opinii, ImpactJob jest postrzegany jako firma, która oferuje satysfakcjonujące warunki pracy oraz dba o dobro swoich pracowników.

Pozytywne aspekty
 • W opinii pracowników, zakwaterowanie oferowane przez firmę oceniane jest bardzo pozytywnie, porównywane do standardów dobrego hotelu.
 • Praca jest opisywana jako prosta i lekka, co pozwala na bezproblemowe wdrożenie się nawet bez znajomości języka niemieckiego.
 • Ceniona jest rzetelność agencji wobec pracowników, co stanowi miłe zaskoczenie i jest powodem do polecenia firmy innym.
 • Pracownicy podkreślają, że oferowane stanowiska pracy są zróżnicowane i mogą wybierać wśród kilku propozycji od różnych pracodawców.
ImpactJob - podsumowanie opinii

ImpactJob zbiera pozytywne opinie jako agencja pracy, która zapewnia dobre warunki zakwaterowania i oferuje prace nie wymagające znajomości języka obcego przy prostych i lekkich zadaniach. Wartością dodaną są zróżnicowane propozycje pracy, dające wybór kandydatom. Mimo to, firma może dążyć do dalszego usprawnienia w zakresie komunikacji i transparentności w ofertach pracy, aby w pełni zaspokoić oczekiwania przyszłych pracowników.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: ImpactJob Monika Kowacz) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 20.03.2024

Dane firmowe i kontaktowe - ImpactJob Monika Kowacz

Pełna nazwa
ImpactJob Monika Kowacz
Adres rejestrowy
ul. Adama Mickiewicza 48 32-050 Skawina
NIP
6792949839
REGON
364356172
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
02.05.2016
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

 • 78.10.Z Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników
 • 78.20.Z Działalność agencji pracy tymczasowej

Uprawnienia

 • 2016-05-10, Rejestr podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia, Wpis Marszałka Woj. Małopolskiego, Rejestr agencji zatrudnienia
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o pracodawcach w Skawinie