Czy to Twoja firma?

PZU Gliwice / Zabrze praca

Gliwice

Witaj! Jesteśmy PZU Gliwice / Zabrze, integralną częścią Grupy Kapitałowej Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń SA – lidera na rynku finansowym w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Nasze korzenie sięgają początków XIX wieku, a dokładniej roku 1803, kiedy to zrodziła się idea ochrony i bezpieczeństwa, która przetrwała do dziś, ewoluując w największą instytucję finansową w naszym regionie.

Nasza oferta to szeroki wachlarz ubezpieczeń, od komunikacyjnych, przez majątkowe, po ubezpieczenia na życie i grupowe. Zawsze stawiamy na innowacyjność – wykorzystujemy narzędzia oparte na sztucznej inteligencji, big data i rozwiązaniach mobilnych, aby zapewnić naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Nasze usługi assistance są dostępne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw, zawsze z myślą o ich potrzebach i wygodzie.

Jesteśmy dumni z naszej historii, ale to przyszłość napędza nas do ciągłego rozwoju. Jako część Grupy PZU, obsługujemy 22 miliony klientów w pięciu krajach i zarządzamy aktywami o wartości około 300 miliardów złotych. Nasza silna pozycja rynkowa została potwierdzona notowaniami na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz niezachwianym zaufaniem klientów – jesteśmy najbardziej rozpoznawalną marką ubezpieczeniową w Polsce, co potwierdzają badania znajomości marki.

W PZU Gliwice / Zabrze wierzymy, że zaufanie i bezpieczeństwo to fundamenty każdej relacji. Dlatego każdego dnia pracujemy na to, by być dla Ciebie nie tylko ubezpieczycielem, ale partnerem, na którego zawsze możesz liczyć. Zapraszamy do naszego świata, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a dobro klienta jest naszym priorytetem.

Oferty pracy PZU Gliwice / Zabrze

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PZU Gliwice / Zabrze

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PZU Gliwice / Zabrze

Siedziba główna

Praca PZU Gliwice / Zabrze - oferty archiwalne

  • Doradca Ubezpieczeniowy

    PZU Gliwice / Zabrze
    • Gliwice
    • umowa agencyjna
    • pełny etat
    • 5 000-15 000 zł / mies.
    • Dzięki skali i różnorodności naszej organizacji jesteśmy atrakcyjnym pracodawcą dla profesjonalistów z różnym doświadczeniem zawodowym i kompetencjami.

      W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób gotowych na nowe wyzwania i samodzielną pracę. Dołącz do nas!

      Zakres obowiązków

      • profesjonalne doradzanie klientom w tematach związanych z ubezpieczeniami grupowymi, indywidualnymi na życie oraz zdrowotnymi,
      • pozyskiwanie nowych klientów,
      • praca na udostępnionym portfelu klientów.

      Wymagania

      • posiadasz minimum średnie wykształcenie,
      • wiesz jak sprzedawać, negocjować i pozyskiwać klientów,
      • dobrze odnajdujesz się w pracy z ludźmi/w terenie
      • jesteś nastawiony/a na realizację wyznaczonych celów/wysokich dochodów
      • posiadasz prawo jazdy,
      • minimum roczne doświadczenie w pozyskiwaniu klientów lub sprzedaży produktów finansowych.

      Oferujemy

      • gwarantujemy pracę pełną wyzwań,
      • rozwój kompetencji sprzedażowych,
      • przejrzysta ścieżka rozwoju kariery menedżerskiej,
      • pracę na bazie naszych klientów,
      • zapewniamy stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy agencyjnej,
      • otrzymasz wynagrodzenie w postaci stałej postawy, prowizji sprzedażowej, premii kwartalnej i pakietu benefitów,
      • wynagrodzenie 5 000 - 15 000 zł/mies. brutto.

Pracodawcy w Gliwicach