Czy to Twoja firma?

E-ARGOS sp. z o.o. praca

Opole
E-ARGOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Opole
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy E-ARGOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca E-ARGOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca E-ARGOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Monter instalacji teletechnicznych

    E-ARGOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Opole
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      montaż i serwis instalacji teletechnicznych (systemy alarmowe, okablowanie strukturalne, światłowody)

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV, Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: [Inne] : wymagana niekaralność, brak przeciwskazań do pracy na wysokości ( drabina, rusztowanie, podnośnik )

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Opolu