Czy to Twoja firma?

GALJA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Kraków

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumni z bycia częścią dynamicznie rozwijającego się przemysłu odlewniczego. Nasza podróż rozpoczęła się w 1999 roku w malowniczym Prandocinie, gdzie z pasją i zaangażowaniem tworzymy odlewy ze stopu cynku i aluminium. Nasze produkty znajdują zastosowanie w wielu sektorach, w tym w przemyśle motoryzacyjnym i elektrycznym, co świadczy o wszechstronności i wysokiej jakości naszych usług.

Zespół GALJA to grupa młodych, ale wyjątkowo wykwalifikowanych specjalistów, którzy nieustannie dążą do doskonałości. Pracujemy w systemie trzyzmianowym, co pozwala nam na elastyczność i terminowość, które są kluczowe dla naszych klientów. Nasze technologicznie zaawansowane procesy produkcyjne, w tym odlewanie ciśnieniowe, obróbka mechaniczna, lakierowanie proszkowe, obróbka galwaniczna oraz montaż i pakowanie, są wynikiem ciągłego poszukiwania innowacji i doskonalenia.

Jesteśmy dumni z naszej współpracy z Instytutem Odlewnictwa w Krakowie oraz z uznanych projektantów i wykonawców form w Małopolsce. To partnerstwo pozwala nam na ciągłe podnoszenie jakości naszych produktów i usług. Wspólnie z naszymi partnerami, nie tylko tworzymy, ale także doradzamy w zakresie doboru materiałów, projektowania elementów i form, co pozwala nam na dostarczanie kompleksowych rozwiązań dla naszych klientów.

Nasze doświadczenie, elastyczność i niezawodność w realizacji zleceń to cechy, które wyróżniają nas na rynku i budują naszą pozycję jako pewnego partnera biznesowego. Zawsze stawiamy na dialog i zrozumienie potrzeb naszych klientów, co pozwala nam na tworzenie wartościowych i długotrwałych relacji.

W GALJA wierzymy, że nasza praca to nie tylko procesy produkcyjne, ale przede wszystkim ludzie, którzy są sercem naszej firmy. To oni każdego dnia przyczyniają się do sukcesu naszych klientów i całej organizacji. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi.

GALJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł inżynieria / technologia / technika motoryzacja

Oferty pracy GALJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Praca alert - powiadomienia

Praca GALJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Odlewnik, pracownik produkcji

    GALJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Kraków
    • umowa o pracę
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GALJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna

GALJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca GALJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Pakowacz, montażysta

    • Kraków
    • Zakres obowiązków

      Praca w firmie produkcyjnej, pakowanie detali, montaż detali, (praca nie jest ciężka), praca na 2 zmiany- docelowo 3.
      Miejsce pracy Kraków-okolice Tauron Areny.

      Pracodawca zainteresowany również uchodźcami z Ukrainy z podstawową znajomością języka polskiego

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: dowolny
      • Uprawnienia: zdolność szybkiego uczenia się, umiejętności manualne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 750 PLN

Pracodawcy w Krakowie