Czy to Twoja firma?

K&K Wood Industry Kamila Woźniak praca

Łysomice

Witaj, jestem sercem i duszą K&K Wood Industry Kamila Woźniak, zlokalizowanej w malowniczym Unieszynie. Nasza przygoda z drewnem rozpoczęła się 10 czerwca 2019 roku i od tamtej pory nieustannie rozwijamy naszą pasję do tworzenia produktów, które łączą w sobie tradycję rzemiosła z nowoczesnymi potrzebami rynku.

Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości palet i elementów drewnianych, które znajdują zastosowanie w wielu branżach. Nasze produkty są wynikiem połączenia rzemieślniczej precyzji z innowacyjnymi rozwiązaniami, co pozwala nam na dostarczanie rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Choć nie mogę się pochwalić długą historią, to każdy dzień naszej działalności jest pisany z zaangażowaniem i dbałością o detale, które są wizytówką naszej marki. Jako aktywna jednostka gospodarcza, nieprzerwanie dążymy do doskonałości, a nasze produkty są odzwierciedleniem tej filozofii.

Nasza lokalizacja w Unieszynie nie ogranicza naszych ambicji. Pragniemy, aby K&K Wood Industry Kamila Woźniak była synonimem niezawodności i jakości, zarówno na rynku lokalnym, jak i poza jego granicami. Wierzymy, że solidne fundamenty, na których opieramy naszą działalność, pozwolą nam na osiągnięcie stabilnej pozycji na rynku i zbudowanie trwałych relacji z naszymi partnerami.

Zapraszam Cię do poznania naszych produktów i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu w pracę z drewnem. Razem możemy tworzyć historię, która będzie trwała długie lata, tak jak trwałość i wytrzymałość naszych palet i elementów drewnianych.

K&K Wood Industry Kamila Woźniak najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy K&K Wood Industry Kamila Woźniak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca K&K Wood Industry Kamila Woźniak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa K&K Wood Industry Kamila Woźniak

ADres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
K&K Wood Industry Kamila Woźniak
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Dąbrowa Górnicza
  4. Poznań
  5. Czersk
  6. Łódź
  7. Tczew
  8. Wrocław
  9. Kraków

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca K&K Wood Industry Kamila Woźniak - oferty archiwalne

  • Praca przy produkcji palet (Unieszyno)

    • Cewice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Praca przy produkcji palet.

      Zakres obowiązków

      praca przy maszynie

      Wymagania

      Punktualność, umiejętność szybkiego uczenia się.

      Oferujemy

      Godne warunki pracy, nowe pomieszczenie socjalne, godne wynagrodzenie

Pracodawcy w Łysomicach